Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Sportowy sukces krośnieńskich policjantów Polecamy

Sportowy sukces krośnieńskich policjantówDrużyna krośnieńskich policjantów zajęła III miejsce na 7 Mistrzostwach Polski Policjantów w Biegu Maratońskim. To kolejna duża impreza, w której uczestniczyli nasi biegacze. Maraton w Dębnie to duża, cykliczna impreza wpisana w kalendarz Międzynarodowej Federacji Lekkiej Atletyki i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, w której startują biegacze z całego świata. 

REKLAMAW minioną niedzielę (19 bm.) na starcie 36-go już biegu, stanęło 775 zawodników, którzy mieli do pokonania regulaminowe 42,195 km.

Wśród uczestników było czterech policjantów z Krosna, Józef Urbański, Jerzy Barczentewicz, Wiktor Urban i Dariusz Pasterczyk, którzy do startu przygotowywali się przez kilka miesięcy. Nasi koledzy nie mogli się wprawdzie równać z zawodowcami z Kenii, Ukrainy czy polskich klubów sportowych, ale z powodzeniem rywalizowali z innymi policjantami w ramach 7 Mistrzostw Polski Policjantów w Biegu Maratońskim. Była to jedna z kilku klasyfikacji przewidzianych w imprezie.

alt

Krośnieńscy policjanci ukończyli rywalizację na III miejscu. Dzisiaj odebrali gratulacje od zastępców komendanta miejskiego. Zdobyty puchar dołączył do znajdującej się w komendzie okazałej kolekcji trofeów sportowych.

alt

Biegi długodystansowe to prawdziwa pasja naszych kolegów.

KMP Krosno 

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj