KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Super Sprint AERO MASTER 3 już 25 kwietnia na krośnieńskim lotnisku

Super Sprint AERO MASTER 3 już 25 kwietnia na krośnieńskim lotnisku Fot. Automobilklub Małopolski Krosno

W niedzielę, 25 kwietnia na krośnieńskim lotnisku odbędzie się trzecia edycja zawodów Super Sprint AERO MASTER 3. Zawody, skierowane w głównej mierze dla amatorów, stanowić będą I rundę Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Super Sprincie 2021.

REKLAMA


- Zawody, skierowane w głównej mierze dla amatorów, stanowić będą I rundę Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Super Sprincie 2021. Jak podczas zeszłorocznych edycji, tak i w tym roku zapraszamy chętne załogi na Lotnisko Krosno, gdzie będziecie mogli zmierzyć się z prawie dwukilometrową próbą sportową - mówią przedstawiciele Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie.

- Doświadczeni uczestnicy wiedzą już, że na tym terenie zdecydowanie bardziej od możliwości samochodów, liczą się umiejętności i współpraca z pilotem. Odbiór administracyjny i badanie kontrolne odbędzie się natomiast w naszej zaprzyjaźnionej Stacji Kontroli Pojazdów "Panmar" (którą zachęcamy odwiedzić, jeśli akurat Wasze rajdówki potrzebują uaktualnienia przeglądu). Na szybkie przeszkolenie przed kolejnymi zawodami zapraszamy tymczasem do Ośrodka Szkolenia Kierowców "Duet", a silniki proponujemy uzupełnić profesjonalnym olejem Valvoline - dodają organizatorzy.

- nazwa imprezy: Super Sprint AERO MASTER 3,
- ranga: Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego w Super Sprint,
- kiedy: 25 kwietnia (niedziela),
- gdzie: Lotnisko Krosno,
- nawierzchnia: Asfalt,
- długość próby: ~2km (x3).

Jak się zgłosić: Wypełniony formularz wraz z potwierdzeniem przelewu należy przesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz:
- Regulamin Amatorskich Imprez Samochodowych
- Regulamin MOR Super Sprint 2021
- Regulamin uzupełniający Super Sprint AERO MASTER 3
- Formularz zgłoszeniowy (excel)
- Formularz zgłoszeniowy (pdf)

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?