KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

II eliminacja OES

Już w niedzielę 7 lutego na krośnieńskim lotnisku odbędzie się II eliminacja Krośnieńskiej Ligi Zimowej. Uczestnicy będą mieli do pokonania dwukilometrowy odcinek na nowo  skonfigurowanej szybkiej, a zarazem bezpiecznej trasie z bandami śnieżnymi. Obfite opady śniegu, które ostatnio zaatakowały Krosno sprawiły, że w Niedzielę będzie można rywalizować w świetnych warunkach.

 

REKLAMA


 


Na lotnisku zalega go obecnie około 50 cm. Dzięki dobrej współpracy z lokalnymi mediami, na imprezę zawita kamera telewizyjna portalu sportkrosno.pl.

Na zgłoszenia czekamy drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla najlepszych w swoich klasach organizator przygotował dyplomy pamiątkowe, natomiast najlepsi kierowcy całego cyklu otrzymają ciekawe i wartościowe nagrody rzeczowe po ostatniej eliminacji, która wyłoni najlepszych kierowców Krośnieńskiej Ligi Zimowej. Automobilkub Małopolski serdecznie zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w II eliminacji KLZ 2010, a kibiców do gorącego i bezpiecznego kibicowania.

Odbiór administracyjny oraz BK od godz. 8:00 do 9:30
Start do podjazdu zapoznawczego o godz: 10:00

Formulaż zgłoszeniowy, Regulamin uzupełniający II eliminacji KLZ 2010, oraz Ramowy KLZ 2010 znajdziecie w dziale download na stronie Automobilklubu Małopolskiego.

AM

  • autor: AM

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?