KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Speedland Festival już w najbliższy weekend w Krośnie

Motoryzacyjne święto w najbliższy weekend znów zawita do Krosna. 29 i 30 lipca na fanów adrenaliny i szybkich samochodów czekać będą niezapomniane emocje. Speedland Festival to coroczne wydarzenie, które zbiera cały motoryzacyjny świat w jednym miejscu.

REKLAMA


Już w ten weekend na odwiedzających lotnisko w Krośnie czekać będzie mnóstwo motoryzacyjnych atrakcji. Zagoszczą tam m.in. topowi drifterzy, zarówno z Polski jak i zza granicy, którzy staną do walki w zawodach Drift Show Series. Ponadto będzie można oglądać specjalną wystawę samochodów marzeń – Supercar paddock – czy strefę wyselekcjonowanych pojazdów Tuning expo. W czasie trwania festiwalu swoje produkty zaprezentują też producenci i znane marki ze świata motoryzacji.

Dodatkowych emocji dostarczą Kaskaderskie pokazy Freestyle Motocross. Za kierownicą latających motocykli zasiadają najlepsi w swojej klasie kierowcy motorów z całej Europy. A dla tych, którzy chcą poczuć rajdowe emocje na własnej skórze zostanie przygotowana specjalna strefa simracing, w której chętni będą mogli spróbować swoich sił w prowadzeniu najszybszych samochodów wyścigowych. Symulatory czekać będą też w strefie nowego sponsora wydarzenia – legalnego bukmachera, marki Betclic.

Festiwal to również miejsce na świetną rozrywkę dla całych rodzin. Co jeszcze czeka gości odwiedzających wydarzenie? Nie zabraknie znanych YouTuberów, z którymi będzie można porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie. Odbędą się też koncerty, gwiazd takich jak White 2115 czy Kubańczyk. Emocje będzie można ostudzić w specjalnie przygotowanej strefie chillu, czy przy foodtrackach z pysznym streetfoodem.

Speedland Festival już 29 i 30 lipca na lotnisku w Krośnie. Bilety dostępne na stronie wydarzenia.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?