KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kamil Baczyński: przesiadka do topowego Clio

Nowy sezon rozpoczynam w nowych barwach klubowych. Od 2010 roku będę ścigał się w GSMP w kolorach Automobilklubu Rzeszowskiego. Spora grupa zawodników z tego klubu startuje w cyklu wyścigów górskich więc będzie z kim powalczyć w ramach jednego klubu ale i uzyskać nowe wsparcie i zawiązać nowe znajomości wyścigowe.

REKLAMA


 

 

Wyścigi w Korczynie w latach poprzednich kończyłem z różnym szczęściem ale tym razem jestem dobrze przygotowany i co najważniejsze nie mam dystansu do tej trasy. Lubię jak jest szybko i bardzo technicznie, a takie właśnie warunki panują na 4,5 kilometrowej trasie z rynku w Korczynie do rezerwatu w Prządkach.

Dzięki moim sponsorom ZPM Tabor Dębica, JVC, Giga TV i Printab pierwsze rundy GSMP pojadę topowo przygotowanym Renault Clio R3 ze stajni 2BRally. Nie udało się potestowac tego nowego wspaniałego samochodu i będę zmuszony po raz kolejny poznawać wyścigówkę podczas zawodów.

Już od 5 miesięcy nie mogę się doczekać startu i roznosi mnie na lewo i prawo. Jednak adrenalina jaką dostarcza wyścig nie jest w stanie zostać zastąpiona przez inne uciechy życia codziennego. Założenie to pojechać jak najszybciej, jak najlepiej i sprawić moim kibicom i kolegom z Automobilklubu Rzeszowskiego niespodziankę już podczas inauguracji sezonu.

Moje starty w 2010 roku wspiera medialnie Radio Eska, a całą obsługą medialną zajmie się już kolejny rok ekipa portalu www.wyscigigorskie.pl, gdzie znajdziecie najświeższe informacje z wyścigowych tras.

Zapraszam 1 i 2 maja do Korczyny i liczę na gorący doping tysięcy kibiców.

TEAM PROMOTION Łukasz Strzelecki
Foto: TEAM PROMOTION

  • autor: TEAM PROMOTION Łukasz Strzelecki

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?