KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Aleksander Michałowski - Różowa Pantera

Właśnie kończymy prace nad moim nowym samochodem, który ma być 100% gotowy na I i II rundę w Korczynie. Pod pseudonimem „Różowa Pantera” bo tak wszyscy nazywają mój samochód kryje się niesamowity potwór. Muszę przyznać, że wizualnie moje nowe autko to naprawdę niesamowite cacuszko. Blisko 600 koni mocy i całość przygotowana do wyścigów sprawia ogromne wrażenie a czy sprawi frajdę podczas jazdy okaże się już w najbliższy weekend.

REKLAMA


Samochód został kupiony w Wielkiej Brytanii. Tam też startował w wyścigach torowych, więc jest to typowy bolid wyścigowy, który bardzo różni się od naszych rodzimych wyścigówek, które de facto są samochodami rajdowymi.

Jestem nieco zestresowany przed pierwszym wyścigiem, bo zmiana mojej Integry na topowego Lancera, który ma 600 koni to jak przesiadka z malucha do ferrari. Szerokie koła jakie są zastosowane w moim Lancerze, świetne zawieszenie KW sprawi, że to auto będzie poruszało się po trasach bardzo szybko i w momencie kiedy zgramy się razem będzie maszynką do wygrywania.

Czekam na pierwsza konfrontację z prawdziwa trasą wyścigową, bo na testy nie mieliśmy czasu. Mam nadzieję, że wszyscy kibice pomogą mi w moim debiucie za kierownicą Różowej Pantery i wspólnymi siłami okiełznamy tego potwora. Chciałbym podkreślić, że ten start traktuje całkowicie treningowo i nie będzie żadnego napalania się na wynik. To ma być naprawdę przyjemność i ucieczka od spraw życia codziennego.

Zapraszam na portal www.wyscigigorskie.pl, który jest moim patronem medialnym i zajmuje się pełną obsługą PR w sezonie 2010. Tam na pewno zobaczycie pierwsze filmy i ujęcia mojej wyścigówki.
 

TEAM PROMOTION Łukasz Strzelecki
Foto: TEAM PROMOTION

  • autor: TEAM PROMOTION Łukasz Strzelecki

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?