KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Roman Baran - szybko w deszczu

Pierwszego  dnia zawodów w Korczynie dopadł mnie pech. Stojąc na starcie zgasł mi silnik i nie mogłem odpalić. Cofnąłem się do serwisu i całe szczęście moim mechanikom udało się sprawić, że samochód odpalił i mogłem wystartować do podjazdu wyścigowego. Niestety jakieś wstrętne przebicie na przewodach spowodowało, że moje Clio jechało tylko na 3 cylindrach i wynik nie był zadowalający.

REKLAMA


Drugi dzień był już znacznie lepszy. Czekałem cały czas na opady deszczu, które pokazały moją przewagę nad zawodnikami w ośce. Pierwsze miejsce w Open-2000, pierwsze miejsce w ośce i świetny wynik w generalce w której zdobyłem 7 miejsce.

Bardzo się cieszę bo po pierwszych zawodach w sezonie zajmuję w generalce cyklu 2010 dobre 9 miejsce. To dobrze rokuje na kolejne starty, tym bardziej, że mam w klasie niezłego przeciwnika. Mirek Pryga startuje identycznym Clio jak moje i jak widać jest bardzo groźny. Do tego spodziewam się Tomka Gajewskiego w Clio i wtedy wszyscy pościgam się naprawdę szybko.

Całe zawody byłyby naprawdę świetne gdyby nie fakt, że organizator po raz kolejny w Korczynie jak i Załużu zapomniał o zawodnikach. W parku serwisowym nie było nawet wody, żeby napić się po podjeździe w gorący sobotni dzień. Nie mówię już o rozdaniu nagród na które trzeba czekać 1,5 h w kompletnym kombinezonie.

Dziękuję moim sponsorom: Szik – części samochodowe,  Grupa Handlopex, Matador, opona.pl, Bendiks Rzeszów, Korporacja VIP – producent okien i drzwi, Carrera sport, NPT Kopacz, B3Studio, firmie Placard, a także moim patronom medialnym gazecie Nowiny – gazeta codzienna, Radiu  Via 103,8 i portalowi www.wyscigigorskie.pl, który dba o całą oprawę medialną moich startów.

Do zobaczenia w Cisnej już 22 i 23 maja.

TEAM PROMOTION

  • autor: TEAM PROMOTION

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?