KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Arek Siewierski - zmienna pogoda i super fun

Dobre zawody, super fun, dużo kibiców, to chyba najważniejsze rzeczy o jakich mogę pomyśleć wspominając zawody w Korczynie. Świetna zabawa podczas dwóch dni ścigania się po 4,5 kilometrowej trasie. Zmienne warunki atmosferyczne rozruszały nudne podjazdy wyścigowe i wprowadziły coś nowego do rywalizacji.

REKLAMA


W sobotę starałem się wjeździć w mojego Forda i udało mi się nawet zaliczyć 2 miejsce w klasie HS/J i 2 w generalce historyków. W niedzielę, chciałem chyba za bardzo dogonić Marcina Kozłowskiego, który odjechał mi w pierwszy dzień i mały błąd na śliskiej nawierzchni i strata 20 sekund po zaliczeniu rowu, który można zobaczyć na youtube.

Na początku mięliśmy małe problemy z ustawieniem samochodu ale moim mechanikom udało się dojść do złotego środka i mogłem świetnie się pobawić startując podczas I i II rundy GSMP Korczyna. Uwierzcie mi nic nie daje tyle satysfakcji co dojechanie do mety, i dobra rywalizacja z kolegami z klasy, a jak uda się zrobić wynik to uśmiech od razu pojawia się na ustach.

Ogromne podziękowania należą się kibicom, którzy podczas ostatniego podjazdu niedzielnych zawodów wypchali mnie z rowu i dzięki tak szybkiej interwencji mogłem kontynuować podjazd i zaliczyć całkiem przyzwoity wynik.

Moje starty w tym sezonie wspierają firmy Broda System, MTD, polarab.com oraz firma 3BStudio, którym bardzo dziękuję za współpracę. W tym miejscu chciałbym podziękować Bogdanowi Wozowiczowi, który przygotował mój silnik – który teraz chodzi jak w zegarku. Podziękowania dla mojego patrona medialnego w wyścigach górskich, a mianowicie portalu www.wyscigigorskie.pl, który świetnie sprzedaje wyścigi dla wszystkich kibiców.
 

Łukasz Strzelecki

  • autor: Łukasz Strzelecki

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?