G3 najlepsze w halówce

altW dniu 7 grudnia (poniedziałek), w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Bursaki, rozegrany został Halowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej reprezentacji gimnazjów. Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny - Gimnazjum Katolickie, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 4. Wymienione szkoły rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym".

Mecze trwały po 20 minut (2x10 minut). Po rozegraniu wszystkich meczy - najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Gimnazjum nr 3, prowadzona przez Marka Adamiaka. Gimnazjaliści tego teamu wygrali wszystkie 3 mecze, strzelając najwięcej bramek, bo aż 20, tracąc tylko 1. Drugie miejsce zajęli młodzi piłkarze z Gimnazjum nr 1, trzecie z Gimnazjum nr 4 i czwarte ostatnie piłkarze z Katolickiego Gimnazjum.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, czwarta drużyna - dyplom. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali również "mikołajkowe prezenty" (paczki ze słodyczami). Mecze sędziowali p. Władysław Śnieżek i p. Stanisław Liwosz.