Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 
 

100 drużyn zagrało w zimowej edycji "PROFBUD Arena Cup"

100 drużyn zagrało w zimowej edycji "PROFBUD Arena Cup" Fot. Michał Rysz

Od 18 stycznia do 15 lutego 2020 roku Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno zorganizowała sześć turniejów "PROFBUD Arena Cup" dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. W futbolowej rywalizacji uczestniczyli chłopcy i dziewczęta z polskich klubów, szkółek i akademii piłkarskich z okolic Krosna, ale również całego Podkarpacia, z Małopolski, województwa Świętokrzyskiego, a także zespoły ze Słowacji i Ukrainy.

REKLAMAW sumie na murawie w "PROFBUD Arenie" zagrało 100 drużyn, w składach których było blisko 850 dzieci! Rozegrano 353 mecze, a uczestnicy turnieju strzelili ponad 2000 goli.

W turnieju bardzo dobrze spisywali się reprezentanci Beniaminka, którzy czterokrotnie stawali na podium wygrywając w trzech kategoriach wiekowych. Triumfatorami "PROFBUD Arena Cup" zostali również zwodnicy Cracovii Kraków, Lech Poznań Football Academy Nowa Dęba i słowackiego CFT MFK Vranov.

Piłkarskie rozgrywki toczone były w przyjaznej atmosferze i duchu fair-play, a drużyny mogły zagrać w sezonie zimowym na świetnej zielonej murawie w "PROFBUD Arenie".

Podczas ceremonii zakończenia turniejów na wszystkie drużyny czekały upominki i dyplomy, wręczono także nagrody indywidualne, a zawodnicy zespołów z podium otrzymali pamiątkowe medale i statuetki wykonane przez partnera turnieju firmę DECOR. W każdej kategorii wiekowej wybrano "Najsympatyczniejsze drużyny", dla których nagrodę przygotowała firma CUTLINE, której sportowe gadżety rozlosowano także wśród wszystkich uczestniczących zespołów.

Więcej informacji i zdjęć z turniejów "PROFBUD Arena Cup" można znaleźć na Facebooku "PROFBUD Areny".

wk
Fot. Michał Rysz

  • autor: wk

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj