KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W sobotę młodzi piłkarze zagrają w "ORLEN Beniaminek Cup"!

W najbliższy weekend czekają nas spore piłkarskie emocje. W "PROFBUD Arenie" rozegrany zostanie turniej "ORLEN Beniaminek Cup" w kategorii wiekowej U-13 chłopców, a stawka uczestników gwarantuje wysoki poziom sportowy i ciekawe futbolowe pojedynki. To kolejna edycja turnieju "ORLEN Beniaminek Cup", który organizowany jest od 2016 roku. Dotychczas w piłkarskich zmaganiach udział wzięło ponad 3000 dzieci z Polski i Europy.

REKLAMA


Sportowa rywalizacja będzie trwała niemal cały dzień. Na boisku o wymiarach 68x45 metrów rozegranych zostanie 15 spotkań, a każde z nich potrwa 30 minut.

W turnieju "ORLEN Beniaminek Cup" zobaczymy młodych przedstawicieli klubów z PKO Ekstraklasa, czyli drużyny Górnika Zabrze, Stali Mielec i Wisły Kraków, także reprezentantów Fortuna 1 Ligi - Brukt-Bet Termalica Nieciecza i Widzew Łódź oraz oczywiście zespół gospodarzy Beniaminek PROFBUD Krosno. Początek turnieju o godzinie 9:00.

Z uwagi na obostrzenia związane z organizacją imprez sportowych turniej będzie rozgrywany bez udziału publiczności, ale organizatorzy zadbali o sympatyków młodzieżowej piłki nożnej. Wszystkie mecze będzie można zobaczyć na żywo za pośrednictwem kanału TV Beniaminek na Youtube. Link do transmisji zostanie podany przed turniejem na Facebooku ORLEN Beniaminek Cup.

  • autor: (wk), (red.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?