KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Karpaty kończą zgrupowanie

Piłkarze Karpat Krosno zakończyli pięciodniowy obóz dochodzeniowy w Krośnie. Od czwartku podopieczni Tomasza Wacka zostali zakwaterowani w hotelu Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Bursaki. Zawodnicy trenowali dwa razy dziennie. Oprócz zajęć na boisku i w hali oraz w terenie, do dyspozycji piłkarzy była także siłownia. W niedzielę, pomimo ponad 15 stopniowego mrozu, krośnianie rozegrali wewnętrzny sparing, który zakończył się wynikiem 3-2.

REKLAMABramki w tym meczu zdobyli: Jacek Koncewicz, Hanson Kumah-Doe i Paweł Fydrych (karny) dla zwycięzców oraz Bartłomiej Buczek i II trener Grzegorz Raus dla pokonanych.

Najnowszym nabytkiem Karpat został 19-letni napastnik, Paweł Sedlaczek, grający ostatnio w Polonii Przemyśl, gdzie został wypożyczony ze Stali Mielec. Przypomnijmy, że już wcześniej kontrakt z Karpatami podpisał Marcin Łukaczyński z Partyzanta Targowiska.

- Ciągle jesteśmy na etapie testowania nowych piłkarzy. Kolejnym etapem przygotowań będzie środowy sparing z Resovią, gdzie będziemy mieli znowu możliwość obejrzenia w akcji zawodników, którzy są w kręgu naszego zainteresowania - mówi szkoleniowiec Karpat, Tomasz Wacek. Z Karpatami raczej na pewno pożegna się Jakub Popielarz, który pozytywnie przeszedł testy w Lechii Gdańsk i będzie nadal trenował z drużyną Młodej Ekstraklasy.

Więcej przeczytasz na www.sportkrosno.pl

Źródło: Super Nowości
Foto: SportKrosno.pl

  • autor: Źródło: Super Nowości

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?