KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Piłkarskie święto w Rogach! Dzieciaki zagrały w festiwalu "ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga"!

Piłkarskie święto w Rogach! Dzieciaki zagrały w festiwalu "ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga"! Fot. Michał Rysz

W sobotę, 5 czerwca na stadionie w Rogach odbył się trzeci Festiwal II edycji "ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi". W turnieju wzięło udział około 160 dzieci z oddziałów Beniaminka Soccer Schools z Iłży, Rzeszowa, Krosna, Iwonicza, Jedlicza, Głowienki, Targowisk i Rogów.

REKLAMA


Do rywalizacji w trzech kategoriach wiekowych przystąpiło łącznie 27 zespołów. Była świetna zabawa, mnóstwo uśmiechu i radości z pięknych akcji i bramek jakie prezentowali zawodnicy na boisku w Rogach.

Rywalizacja tak jak i we wszystkich wcześniejszych edycjach nie miała na celu wyłonienia zwycięzców, a przede wszystkim liczyła się dobra zabawa, piękne wspomnienia i fajnie spędzony czas.

Na zakończenie każdy zawodnik i zawodniczka otrzymała wspaniały medal z rąk Magdaleny Hec-Mrozek (z-ca wójta Gminy Miejsce Piastowe), Magdaleny Frydrych (szefowej działu promocji w Gminie Miejsce Piastowe), Jarosława Kwelli (Managera Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno) oraz Łukasza Aszklara (koordynatora ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi).

Festiwal "ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga" organizowany jest dzięki współpracy ze Sponsorem Strategicznym naszej Akademii firmą PKN ORLEN, Sponsorem Głównym Energa SA i partnerem rozgrywek Gmina Miejsce Piastowe na czele z wójt Dorotą Chilik.

Kolejny festiwal już 19 czerwca w Targowiskach.

Fot. Michał Rysz

  • autor: Wojciech Kuźmik

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?