KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Bezproblemowe zwycięstwo AFC Guzikówki sportkrosno.pl!

Do tego meczu obie drużyny przystąpiły w osłabionych składach. W drużynie Guzikówki, z różnych względów, nie mogli zagrać Dragan, Kielar, Balon i Janas. Drużyna wystąpiła tylko w 7-osobowym składzie. Był to bardzo ważny mecz, zarówno dla Guzikówki, jak i dla rywali, gdyż, w przypadku zwycięstwa, Guzikówka powiększyłaby przewagę nad czwartym zespołem w tabeli (Królewscy) do 4 punktów, a nad Bimbo do 5 punktów. Znacznie przybliżyłoby to Guzikówkę do zajęcia miejsca na pudle, na końcu rozgrywek.

REKLAMAZwycięstwo, drużynie Guzikówki, przyszło o wiele łatwiej, niż się spodziewała. Od początku spotkania panowała na boisku. W trakcie I połowy stworzyła 7-8 okazji do zdobycia gola, wykorzystując 3 z nich. Przeciwnik odpowiedział tylko jednym strzałem Cetnarskiego, z ostrego kąta, który jednak nie mógł zaskoczyć bramkarza Guzikówki.

W II połowie, ekipa Przemka Koszelnika, szybko dorzuciła 2 bramki, tym samym wychodząc na pewne prowadzenie 5-0. Dopiero wtedy drużyna Bimbo zaczęła dochodzić do dobrych sytuacji strzeleckich, jednak większość uderzeń rywali była bardzo niecelna. Na uwagę zasługiwał precyzyjny strzał, z rzutu wolnego, Kolasińskiego, w zewnętrzną część słupka bramki oraz 2 sytuacje sam na sam, tegoż napastnika, z bramkarzem Guzikówki.

 

 

Więcej przeczytasz na  www.sportkrosno.pl
ANN
Foto: sportkrosno.pl

  • autor: ANN

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?