Markiewicza nie zwalnia tempa

W meczu 19 kolejki o mistrzostwo klasy C - piłkarze Markiewicza Krosno pokonali na własnym boisku Jasiołkę Jaśliska 3:0. Zwycięstwo to bardzo przybliża podopiecznych Krzysztofa Pelczara do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Wynik meczu otworzył Artur Pelczar w 20 minucie spotkania. W 35 minucie po faulu na Bogaczu w polu karnym "jedenastkę" na bramkę zamienił Celny. Wynik meczu w 75 minucie ustalił Ciupka po efektownym rajdzie i strzale z ostrego kąta w samo okienko bramki Jasiołki. OKS odniósł kolejne ligowe zwycięstwo, w rundzie jesiennej krośnianie nie stracili punktów a bramkarz OKS-u nie wyjmował ani razu piłki z siatki.

Zwycięstwo piłkarze dedykują Przemysławowi Żołnie (kontuzjowany w meczu z Chlebianką), życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia.