Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Konrad Gonet kapitanem Karpat

W środę piłkarze Karpat mieli rozegrać sparingowe spotkanie z Cracovią Kraków (ME), z powodu fatalnych warunków atmosferycznych zostało ono odwołane. Wobec tego „biało – niebiescy” spotkali się na stadionie aby w zaciszu klubowej szatni wybrać kapitana drużyny. Zawodnicy zdecydowali, że kapitanem krośnian w sezonie 2010/2011 będzie Konrad Gonet, do „Rady drużyny” weszli ponadto Marcin Włodarski, Paweł Fydrych i Piotr Hajduk.

REKLAMA
Koledzy wybrali Cię kapitanem drużyny, zaskoczyła Cię ta decyzja?
Szczerze powiem, że tak. Stawiałem, że będzie to jeden z bardziej doświadczony zawodników, Piotrek Hajduk, Łukasz Śliwiński czy Marcin Włodarski, który do tej pory był kapitanem. Oczywiście bardzo cieszy mnie to, że koledzy obdarzyli mnie zaufaniem, będzie to dla mnie jeszcze większa mobilizacja do pracy i do lepszej gry w nadchodzącym sezonie.

Konkurencja w obronie jest spora,  liczysz na miejsce w podstawowej jedenastce?
Oczywiście że liczę, ale zobaczymy jak trener to wszystko poustawia. Czy postawi na doświadczenie czy może spróbuje pomieszać rutyną z młodością. Jest kilku zawodników, którzy prezentują bardzo zbliżony poziom. Artur Bożek już trenuje na 100%, jest też młody Kamil Chmielowski, który ma spore możliwości, a dodatkowo jest młodzieżowcem i to jego dodatkowy atut bo trzech młodych zawodników musi się znaleźć w wyjściowym składzie. Zobaczymy jak trener to wszystko poustawia, nic innego mi nie pozostaje jak walka o to miejsce.

Zdaniem kapitana, Karpaty po rundzie jesiennej uplasują się na pozycji …
Mam nadzieję, że będziemy w pierwszej szóstce.

Karpatykrosno.net
Foto: Sportkrosno.pl

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj