KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Skromne zwycięstwo z V-ligowcem

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Nowym Żmigrodzie krośnieńskie Karpaty pokonały miejscową Wisłokę 2:0. Gospodarze zagrali bardzo ambitnie i przez długi czas utrzymywali korzystny dla nich wynik, w pierwszych 45 minutach nie padła żadna bramka. W drugiej odsłonie spotkania krośnianie wyszli na prowadzenie po samobójczym trafieniu zawodnika gospodarzy. Wynik spotkania ustalił Kamil Radulji, który po pięknej akcji przelobował bramkarza Wisłoki. Karpaty miały sporą przewagę, ale nie wykorzystały wielu dogodnych okazji.

REKLAMAWisłoka Nowy Żmigród – Karpaty Krosno 0:2 (0:0)
0-1 samobójcza, 0-2 Radulji

Karpaty: Hajduk (46. Korbecki)- Sikorski (46. Jarząb), Łukaczyński (46. Gonet), Bożek (46. Chmielowski), Włodarski (46. Śliwiński) – Sico (46. Radulj), Steckiv, Frydrych (46. Mazur), Sedlaczek (46. S.Meier) – Koncewicz (46. Sienicki), Buczek (46. Zima).

Po meczu trener Tomasz Wacek zrezygnował z usług Anatolija Steckiva, który nie zagra w zbliżającym się sezonie w Karpatach. – Nie pokazał nic takiego, żeby wziąć go do zespołu, więc temat już nieaktualny – stwierdził trener Tomasz Wacek.

Działacze z Nowego Żmigrodu byli zadowoleni z postawy swojej drużyny, w której nową twarzą jest rozgrywający Wojciech Wierdak z Nafty Jedlicze. Napastnik-młodzieżowiec Bartosz Klich tak spodobał się trenerom Karpat, że postanowili zaprosić go na testy. – Nie będziemy czynić przeszkód – uśmiechał się Andrzej Matusz, prezes Wisłoki.

Karpatykrosno.net | Nowiny24.pl
Foto: Sportkrosno.pl

  • autor: Karpatykrosno.net | Nowiny24.pl

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?