Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Skromne zwycięstwo z V-ligowcem

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Nowym Żmigrodzie krośnieńskie Karpaty pokonały miejscową Wisłokę 2:0. Gospodarze zagrali bardzo ambitnie i przez długi czas utrzymywali korzystny dla nich wynik, w pierwszych 45 minutach nie padła żadna bramka. W drugiej odsłonie spotkania krośnianie wyszli na prowadzenie po samobójczym trafieniu zawodnika gospodarzy. Wynik spotkania ustalił Kamil Radulji, który po pięknej akcji przelobował bramkarza Wisłoki. Karpaty miały sporą przewagę, ale nie wykorzystały wielu dogodnych okazji.

REKLAMA
Wisłoka Nowy Żmigród – Karpaty Krosno 0:2 (0:0)
0-1 samobójcza, 0-2 Radulji

Karpaty: Hajduk (46. Korbecki)- Sikorski (46. Jarząb), Łukaczyński (46. Gonet), Bożek (46. Chmielowski), Włodarski (46. Śliwiński) – Sico (46. Radulj), Steckiv, Frydrych (46. Mazur), Sedlaczek (46. S.Meier) – Koncewicz (46. Sienicki), Buczek (46. Zima).

Po meczu trener Tomasz Wacek zrezygnował z usług Anatolija Steckiva, który nie zagra w zbliżającym się sezonie w Karpatach. – Nie pokazał nic takiego, żeby wziąć go do zespołu, więc temat już nieaktualny – stwierdził trener Tomasz Wacek.

Działacze z Nowego Żmigrodu byli zadowoleni z postawy swojej drużyny, w której nową twarzą jest rozgrywający Wojciech Wierdak z Nafty Jedlicze. Napastnik-młodzieżowiec Bartosz Klich tak spodobał się trenerom Karpat, że postanowili zaprosić go na testy. – Nie będziemy czynić przeszkód – uśmiechał się Andrzej Matusz, prezes Wisłoki.

Karpatykrosno.net | Nowiny24.pl
Foto: Sportkrosno.pl

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj