Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Pracowity weekend krośnieńskich piłkarzy

W ostatni weekend (30.07 - 01.08) krośnieńskie drużyny rozgrywały mecze sparingowe w ramach przygotowań do nowego sezonu, który rozpocznie się już 15 sierpnia. Drużyna Guzikówki rozegrała dwa mecze kontrolne. W piątek podopieczni Krzysztofa Dragana ulegli w Zręcinie miejscowej Tęczy 2:6. Bramki dla krośnian zdobyli Alan Staszewski i Bartosz Paczosa. Natomiast w niedzielne popołudnie Guzikówka podejmowała na własnym boisku zespół LKS Golcowa, którą zwyciężyła 4:2.

REKLAMA
We wtorek (3.08) piłkarze OZS-u rozegrają kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem przeciwnikiem Guzikówki będzie zespół Burza Rogi. Początek spotkania o godz. 18.00 na stadionie w Rogach.

Nie zwalniają tempa w przygotowaniach piłkarze Markiewicza Krosno. W meczach kontrolnych gromią rywali z wyższych lig. W swoim ostatnim meczu pozbawili złudzeń piłkarzy Tęczy Zręcin (beniaminek klasy A). Podopieczni Krzysztofa Pelczara wręcz rozbili piłkarzy Tęczy aplikując im aż 9 goli nie tracąc przy tym żadnego.

Ostatnia krośnieńska drużyna - Orlew Krosno w sobotnie popołudnie rozegrał mecz sparingowy z juniorami Karpat Klimkówka. Krośnianie przegrali 1:5. W kolejnym spotkaniu piłkarze z Suchodołu zagrają w juniorami LKS-u Głowienka. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 7 sierpnia o godz. 10.30 na stadionie w Głowience.

M. Józefowicz
Foto: Sportkrosno.pl

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj