KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pracowity weekend krośnieńskich piłkarzy

W ostatni weekend (30.07 - 01.08) krośnieńskie drużyny rozgrywały mecze sparingowe w ramach przygotowań do nowego sezonu, który rozpocznie się już 15 sierpnia. Drużyna Guzikówki rozegrała dwa mecze kontrolne. W piątek podopieczni Krzysztofa Dragana ulegli w Zręcinie miejscowej Tęczy 2:6. Bramki dla krośnian zdobyli Alan Staszewski i Bartosz Paczosa. Natomiast w niedzielne popołudnie Guzikówka podejmowała na własnym boisku zespół LKS Golcowa, którą zwyciężyła 4:2.

REKLAMAWe wtorek (3.08) piłkarze OZS-u rozegrają kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem przeciwnikiem Guzikówki będzie zespół Burza Rogi. Początek spotkania o godz. 18.00 na stadionie w Rogach.

Nie zwalniają tempa w przygotowaniach piłkarze Markiewicza Krosno. W meczach kontrolnych gromią rywali z wyższych lig. W swoim ostatnim meczu pozbawili złudzeń piłkarzy Tęczy Zręcin (beniaminek klasy A). Podopieczni Krzysztofa Pelczara wręcz rozbili piłkarzy Tęczy aplikując im aż 9 goli nie tracąc przy tym żadnego.

Ostatnia krośnieńska drużyna - Orlew Krosno w sobotnie popołudnie rozegrał mecz sparingowy z juniorami Karpat Klimkówka. Krośnianie przegrali 1:5. W kolejnym spotkaniu piłkarze z Suchodołu zagrają w juniorami LKS-u Głowienka. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 7 sierpnia o godz. 10.30 na stadionie w Głowience.

M. Józefowicz
Foto: Sportkrosno.pl

  • autor: M. Józefowicz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?