Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Sparingowe porażki Guzikówki, Markiewicza i Orlewu

W sobotę 26 lutego krośnieńskie kluby piłkarskie: Guzikówka, Markiewicza i Orlew rozegrały swoje kolejne mecze sparingowe. Niestety wszystkie zespoły musiały uznać wyższość przeciwników. Drużyna Markiewicza rozgrywała swój mecz w Korczynie z miejscową Kotwicą, która na codzień występuje w klasie A. Mecz toczony był trudnych warunkach na zaśnieżonym boisku.

REKLAMA
Ostatecznie krośnianie ulegli wyżej notowanemu rywalowi 0:4. W najbliższy weekend drużyna Krzysztofa Pelczara rozegra kolejne spotkanie kontrolne. Tym razem OKS zmierzy się z Iwonką Iwonicz (klasa okręgowa).

alt

Skład OKS w meczu w Kotwicą: Szetela - A.Pelczar, Panaś, Ziobro, Słowik - Nitka, Gąsior, Skrzęta, Ciupka - Bożek, Celny oraz Deptuch, Baluch, Wilk, Żołna.

Guzikówka swój mecz rozgrywała w Niebylcu z zespołem Aramixa, który występuje w klasie B gr. Rzeszów II - Strzyżów. Po dobrym meczu nieznacznie lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 2:1. Jedyną bramkę dla krośnian zdobył Karol Machowski. W kolejny meczu sparingowym OZS zmierzy się z Naftą Chorkówką.

Skład OZS w meczu z Aramixem: Guzik - Małeta, Staszewski, Dragan, Gromek - Bolanowski, Skublicki, Koszelnik, Zuzak - Mazur, Machowski.

Orlew (klasa C grupa 3) rozgrywał swój mecz z Iskrą Iskrzynia (klasa C gr 2). Krośnianie ulegli w tym spotkaniu Iskrze 1:5. Jedyną bramkę zdobył Adrian Czekański. Drużynę Orlewu czeka 4 dniowy obóz w Bystrem w dniach 10-13 marca, gdzie napewno krośnianie rozegrają sparing (narazie nie wiadomo z jaką drużyną).

Marcin Józefowicz
Foto: SportKrosno.pl
alt

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj