KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krośnieńska Playarena rośnie w siłę

Mimo, że w ostatnich dniach pogoda na dworze niekoniecznie sprzyja rozgrywaniu piłkarskich spotkań to Liga Nike Playarena z każdym kolejnym dniem nabiera coraz większego rozpędu. Już podczas pierwszych dwóch tygodni marca mogliśmy ujrzeć na krośnieńskich obiektach naszych amantów piłki nożnej blisko dwadzieścia razy!

REKLAMA


Liga Nike Playarena jest to jedyna w Polsce sieć bezpłatnych lig, które funkcjonują już blisko w 70. polskich miastach, wśród których znajduje się także Krosno. Rozgrywki w naszym mieście rozpoczęły się w okresie zimowym. Mimo to udało się już rozegrać w nich 30 spotkań.

alt

- Zimę w ramach krośnieńskich rozgrywek musimy uznać za bardzo udaną. Liga z każdym dniem przyciąga kolejne nowe osoby do gry, dzięki czemu udało nam się stać jedną z aktywniejszą lig zimą - podkreśla Bartosz Florek, założyciel rozgrywek w Krośnie.

Jednak krośnieński Ambasador nie zamierza osiadać na laurach. Wręcz przeciwnie stawia sobie kolejne ambitne cele, dzięki którym o naszych lokalnych rozgrywkach ma być jeszcze głośniej nie tylko w Krośnie, ale także w skali całego kraju.

- Jak na razie wszyscy dopiero przebudzają się z zimowego letargu. Powoli jednak można zauważyć, że chęć do gry w piłkę powraca. Naszym celem na ten sezon jest rozegranie dwustu spotkań w skali całego sezonu. Mimo, że pozostały nam do jego zakończenia już tylko trzy miesiące, to wierzymy w naszych zawodników. - mówi Florek.

Po zakończeniu sezonu najlepsze drużyny z całego kraju spotkają się w ogólnopolskim finale Ligi Nike Playarena. Oczywiście nie może zabraknąć tam reprezentantów naszego miasta, dla których będzie to debiut w tak dużej imprezie. 

- Dodatkową motywacją do wychodzenia na boiska dla wszystkich jest to, że ciągle nie mamy pewności kto wywalczy sobie przepustkę na ogólnopolskie turnieje, dlatego walka powinna się zaostrzać z każdym kolejnym dniem - dodaje Ambasador Playarena rodem z Krosna.

Analizując aktualną tabelę, trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, ponieważ różnice pomiędzy poszczególnymi drużynami są stosunkowo niewielkie. Liderem Ligi Nike Playarena jest jak dotąd zespół Colbico Polanka, który w 5 spotkaniach zdobył komplet punktów.

(am), (playarena)

  • autor: am, playarena

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?