KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Walczą o Mistrzostwo Krosna w bezpłatnych rozgrywkach

W czasie, gdy większość polskich piłkarzy trenuje na zgrupowaniach przed rundą wiosenną, oni rozgrywają setki meczów ligowych... tygodniowo. Walka o awans na Mistrzostwa Polski dzikich drużyn przyspiesza, pomimo zimowej aury.

REKLAMA


alt

Na początku roku, który kojarzy się raczej ze sportami zimowymi, być może ciężko zrozumieć rzesze piłkarzy-amatorów, którzy masowo pojawiają się na boiskach osiedlowych czy Orlikach i rywalizują na nich o ligowe punkty. W całym kraju toczy się jednak nieustanna walka o udział w Mistrzostwach Polski Playarena - największych rozgrywkach piłkarskich dla dzikich drużyn. W finałach udział wezmą mistrzowie miast, w których rozgrywki już funkcjonują lub właśnie startują. Wśród takich miast jest najaktywniejsze z nowych miast - Krosno.

- Przed kilkoma dniami powstała w naszym mieście zapełniła się już cała pierwsza liga, dzięki czemu udało nam się utworzyć już drugi szczebel rozgrywkowy, od którego teraz będą zaczynać nowe zespoły. Zapraszamy wszystkich chętnych do gry! – mówi Bartosz Florek, Ambasador Rozgrywek w Krośnie.

Niskie temperatury nie mają żadnego wpływu na wolę walki piłkarzy z Ligi Nike Playarena. Co do siły zaangażowania ponad 350  zawodników z naszego miasta nigdy nie było wątpliwości. W ostatnich dniach po raz kolejny potwierdzają oni, że niesprzyjające warunki, w postaci deszczu czy mrozu, nie zabiją w nich ducha rywalizacji. Cel jest jeden : Mistrzostwo Krosna.

- Krosno to w tym momencie najlepiej rozwijający się piłkarski ośrodek Ligi Nike Playarena w całej Polsce. Dzięki zaangażowaniu Ambasadorów setki mieszkańców miasta może rywalizować sobą na boiskach. – podkreśla Adam Michalik, osoba odpowiedzialna za jakość rozgrywek w całej Polsce.

Liga Nike Playarena to ogólnopolskie rozgrywki piłkarskie amatorów. Miejskie ligi Playarena z powodzeniem  funkcjonują już w 70 miastach. Cały czas do rywalizacji dołączają kolejne miejscowości i drużyny. Do ligi zapisać się można za darmo, w każdym momencie sezonu. Szczegóły na www.playarena.pl

(playarena)

  • autor: playarena

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?