KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Coerver Coaching debiutuje w Krośnie. Trwają zapisy

Po Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Gdańsku, Warszawie i wielu innych miastach, przyszedł czas na Krosno. Coerver Coaching jest uznana za najlepszą na świecie metoda treningu piłkarskiego dzieci i młodzieży. Zapisy trwają do 29 sierpnia br.

REKLAMA


alt

Coerver Coaching otwiera kolejną w Polsce piłkarską Akademię Performance dla dzieci od 4. roku życia. Z metodą treningową, która na co dzień funkcjonuje w takich klubach jak Chelsea Londyn, Arsenal Londyn, Manchester United, Bayern Monachium czy Real Madryt, będą mieli okazję zapoznać się pod okiem fachowców młodzi piłkarze z Krosna i okolic.

- Coerver Coaching funkcjonuje z powodzeniem w 30 krajach świata. Z naszych usług korzystają najlepsze federacje i kluby piłkarskie. Metodą Coerver Coaching zostało wyszkolonych wielu doskonałych piłkarzy m.in. Arjen Robben czy Thomas Muller - mówi Łukasz Budzyński, dyrektor zarządzający Coerver Coaching Polska.

alt

- Nasza filozofia treningu i podejścia do szkolenia dzieci i młodzieży różni się od dostępnych na polskim rynku modeli szkoleniowych. Kluczowym elementem jest perfekcyjna technika zawodnika, wszystkie inne aspekty gry zależą właśnie od tego czynnika - dodaje Mariusz Paszkowski, koordynator projektu Coerver® Coaching Polska, trener, który wprowadzał metodę do Polski - Działamy w Polsce od 2011 roku i nasz projekt cały czas się dynamicznie rozwija. Głównie zajmujemy się dziećmi, ale nie zapominamy również o edukacji trenerów. W naszych szkoleniach brali udział trenerzy Piasta Gliwice, Wisły Kraków czy Polonii Warszawa.

alt

Piłkarski Camp odbędzie się 29 sierpnia 2013 r. od godziny 17.00 do 20.00 na sztucznym boisku Orlik w Bajdach koło Krosna. W zajęciach wziąć mogą udział dzieci z roczników 2002 - 2006. Podczas 3 godzinnych zajęć uczestnicy Campu będą mieli możliwość treningu jak młodzi zawodnicy z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie, zapoznają się z ruchami takich zawodników jak Messi, Xavi, Neymar oraz skorzystają z najlepszego systemy pomiaru talentu Fusion SMARTSPEED.

Udział w Campie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy drogą mailową, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 784008424

O metodzie Coerver Coaching
Trening Coervera jest globalnym programem treningu piłkarskiego, inspirowanym naukami Weila Coervera i stworzonym w 1984 roku przez Alfreda Galustiana i Charliego Cooka - legendę londyńskiej Chelsea. Twórcą metody jest Wiel Coerver, były znakomity holenderski piłkarz i trener, który w 1974 roku doprowadził Feyenoord Rotterdam do triumfu w Pucharze UEFA.

Metoda treningu Coervera bazuje na przekonaniu, że żadna drużyna i taktyka gry nie są w stanie istnieć i osiągać sukcesów bez indywidualności, które je tworzą. Taktyka jest tak dobra jak zawodnicy, którzy ją realizują. Dlatego też program jest ukierunkowany na rozwój indywidualnych umiejętności i predyspozycji zawodników. Sednem metody Coerver Coaching jest mistrzowskie opanowanie piłki (Ball Mastery) oraz gra w małych grupach. W toku wieloletnich doświadczeń i analiz udowodniono, że gra zespołowa składa się z ciągu interakcji pomiędzy dwoma, trzema lub czterema zawodnikami w różnych fragmentach boiska. W konsekwencji, w połączeniu ze sobą tworzą one grę całego zespołu.

Coerver Coaching uznawany jest za najdoskonalszą w świecie metodę nauczania gry w piłkę nożną. Najlepszym świadectwem uznania jest fakt, iż z metody tej intensywnie w procesach szkolenia młodych zawodników w swoich akademiach piłkarskich korzystają czołowe kluby Europy:AC Milan, Real Madryt, Arsenal Londyn, Manchester United, Chelsea Londyn, Newcastle United, Fulham Londyn, Bayern Monachium, Olympique Marsylia, Rosenborg Trondheim. Natomiast najbardziej znanymi piłkarzami, którzy piłkarskie szlify zdobywali dzięki metodzie Coerver Coaching są: Thomas Mueller, Arjen Robben i Boudewijn Zenden.

W programach Coerver Coaching uczestniczy prawie 2 miliony młodych piłkarzy w 30 krajach.

informacja prasowa

  • autor: informacja prasowa

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?