Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

VII Turniej Piłki Nożnej Reprezentacji Dzielnic i Osiedli

VII Turniej Piłki Nożnej Reprezentacji Dzielnic i Osiedli Miasta Krosna o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Krosna 4-5.09.2008 r.
GRUPA A GRUPA B
1.BIAŁOBRZEGI
2.POLANKA
3.TURASZÓWKA
4.MARKIEWICZA
1.TRAUGUTTA
2.TYSIĄCLECIA
3.ZAWODZIE

Lp.
 
Nazwa drużyny
 
Nazwa drużyny
wynik
1
A1-2 BIAŁOBRZEGI. - POLANKA 0-1
 2
B1-2 TRAUGUTTA - TYSIĄCLECIA 0-0
 3
A3-4 TURASZÓWKA. - MARKIEWICZA. 0-0
 4
B2-3 TYSIĄCLECIA - ZAWODZIE 0-0
5
A4-1 MARKIEWICZA. - BIAŁOBRZEGI. 1-0
6
A2-3 POLANKA - TURASZÓWKA. 0-2
 7
B3-1 ZAWODZIE - TRAUGUTTA 2-0
 8
A3-1 TURASZÓWKA. - BIAŁOBRZEGI. 0-1
 9
A2-4 POLANKA - MARKIEWICZA. 0-2

 

Lp Nazwa drużyny 1 2 3 4 mecz pkt bramki m-ce
1 BIAŁOBRZEGI.   0-1 1-0 0-1 3 3 1-2 4
2
POLANKA
1-0   0-2 0-2 3 3 1-4 3
3 TURASZÓWKA. 0-1 2-0   0-0 3 4 2-1 2
4 MARKIEWICZA. 1-0 2-0 0-0   3 7 3-0 1
 
Lp Nazwa drużyny 1 2 3 mecz pkt bramki  
1 TRAUGUTTA   0-0 0-2 2 1 0-2 3
2 TYSIĄCLECIA 0-0   0-0 2 2 0-0 2
3 ZAWODZIE 2-0 0-0   2 4 2-0 1

Półfinały:

MARKIEWICZA - TYSIĄCLECIA 2 – 0
ZAWODZIE - TURASZÓWKA 0 -  2
          
O III miejsce:

ZAWODZIE - TYSIĄCLECIA 0 – 0

PO PIĘCIU SERIACH RZUTÓW KARNYCH WYNIK REMISOWY, W KOLEJNYCH SERIACH  ZWYCIĘŻYŁA DRUŻYNA TYSIĄCLECIA, KTÓRA BEZBŁĘDNIE WYKONYWAŁA RZUTY KARNE.

Finał:

MARKIEWICZA - TURASZÓWKA 0 - 1
                
Król strzelców  TOMASZ ZAJDEL Z DRUZYNY MARKIEWICZA - 3 bramki

  • I miejsce Osiedle Turaszówka
  • II miejsce Osiedle Markiewicza
  • III miejsce Osiedle Tysiąclecia
  • IV miejsce Dzielnica Zawodzie

Zespoły otrzymały puchary oraz dyplomy. Zwycięska drużyna otrzymała komplet strojów sportowych ufundowanych przez MOSiR. Nagrody wręczali Pan Stanisław Słyś – Przewodniczący Rady Miasta Krosna, Pan Zbigniew Kubit – Z-ca Przewodniczącego Rady Miasta Krosna oraz Pan Antoni Dębiec – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie. Turniej zakończono wspólnym ogniskiem.

Skład drużyn

I. DZIELNICA BIAŁOBRZEGI

1.    Togan Witold
2.    Habrat Michał
3.    Błażejewski Paweł
4.    Gorczyca Rafał
5.    Jastrząb Dariusz
6.    Szelc Robert
7.    Kochan Paweł

II. OSIEDLE TRAUGUTTA

1.    Paś Marek
2.    Mrozowski Marek
3.    Guzik Marek
4.    Woszczyk Robert
5.    Borkowski Wojciech
6.    Krężałek Rafał
7.    Maculski Marcin
8.    Samborowski Marcin
9.    Węgrzynowski Marcin
10.    Zając Artur
11.    Mroczka Piotr
12.    Krzysztof  Matusiewicz

III. DZIELNICA  POLANKA

1.    Najbar Tomasz
2.    Kostecki Stanisław
3.    Zajdel Mariusz
4.    Borek Wojciech
5.    Hejnar Artur
6.    Piwowar Jacek
7.    Konieczny Tomasz
8.    Łęcki Paweł
9.    Harłacz Bogdan

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj