KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W piątek i niedzielę kibicujmy Karpatkom [I liga siatkówki]

W piątek i niedzielę kibicujmy Karpatkom [I liga siatkówki] Fot. archiwum KSS Karpaty Krosno

W najbliższy piątek i niedzielę nasze pierwszoligowe siatkarki wracają do ligowej gry we własnej hali. Po dwóch wyjazdowych porażkach z czołówką ligi (przegrane w Mielcu i Nowym Dworze Mazowieckim po 3:1) Karpatki kolejne mecze zagrają we własnej hali. Liczymy na dwa zwycięskie mecze.

REKLAMA


Już w piątek (11 lutego) o godzinie 18.00 krośnianki zmierzą się z groźną drużyną z Częstochowy. Zdobyte w tym spotkaniu punkty pozwolą na zbliżenie się do miejsca w tabeli gwarantującego grę w play off-ach.

Jeszcze ważniejsze spotkanie dla układu tabeli rozegrają Karpatki w niedzielę (13 lutego). To wtedy spotkają się z drużyną GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Wierzymy, że nasze dziewczyny wezmą rewanż za wyjazdową porażkę. Spotkanie rozgrywane jest awansem z przyszłego weekendu. Jego początek o godzinie 17.00 w niedzielę 13 lutego.

Należy pamiętać, że nasz zespół ma zaległe mecze z drużynami Solnej Wieliczka na wyjeździe. Odbędzie się ono 20 lutego, a cztery dni później do Krosna przyjedzie rozegrać zaległy mecz drużyna ENEA Energii Poznań (czwartek, 24 lutego).

Zapraszamy wszystkich kibiców do hali przy ulicy Bursaki licząc na duże emocje w obu najbliższych meczach naszej drużyny oraz na solidną zdobycz punktową dziewczyn w ligowej walce o jak najlepszy wynik w trwającym sezonie.

  • autor: Mateusz Głód

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?