Seniorzy rozpoczęli od wygranej

Inauguracyjny mecz w nowym sezonie siatkarze PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno mają już za sobą. Na wyjeździe zmierzyli się z MKS Andrychów i odnieśli pierwsze zwycięstwo (2:3 25:22, 19:25, 25:23, 16:25, 12:15). Tymczasem pierwszy gwizdek w I lidze krośnieńskie siatkarki usłyszą w piątek (04.09.2013 o godzinie 18:00).

Od wyjazdowego meczu sezon siatkarski 2013/2014 zaczęli podopieczni Krzysztofa Frączka. Jechali z bojowymi nastrojami i wrócili w dobrych humorach. Łatwo nie było, ale mają na koncie pierwsze zwycięstwo.

Pierwszy set padł łupem gospodarzy, ale już w drugim krośnieńscy siatkarze nie dali im dojść do głosu i zwyciężyli do 19. W trzecim secie i czwartym znów role się odwróciły. Karpaty najpierw przegrały do 23, a potem dali ugrać andrychowianom zaledwie 16 punktów. Decydujący był piąty set. Początkowo nie szło w nim naszej drużynie, ale gospodarze nie potrafili wykorzystać atutu własnego boiska i pozwolili Karpatom dojść do głosu. Uzyskanej przewagi siatkarze z Krosna już nie roztrwonili (12:15) i mogli cieszyć się z pierwszego zwycięstwa i dwóch punków.

W sobotę (5.10) męska drużyna PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno po raz pierwszy zaprezentuje się w nowym sezonie przed własną publicznością. Podejmie sąsiadów "zza miedzy" - drużynę z Sanoka. Spotkanie odbędzie się w hali przy ul. Legionów, o godz. 17.00.

Tymczasem w piątek (4.10) pierwszy sezon w I lidze zainaugurują seniorki PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno. W hali sportowej przy ul. Bursaki zmierzą się z drużyną Silesia Volley. Początek o godz. 18.00. Na to spotkanie wstęp będzie wolny.

Informujemy, że od poniedziałku (30.09) rusza sprzedaż karnetów na cały sezon 2013/2014:
I liga Kobiet - 70 zł
II liga Mężczyzn - 40 zł

Zakupu można dokonywać od poniedziałku do czwartku w godzinach od 14:00 do 22:00 w budynku przy Orliku na ulicy Legionów (tel. 693 212 204). Sprzedaż karnetów odbywać się będzie również przed meczami.