Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Siatkówka: Seniorzy na fotelu lidera

Bardzo udany początek sezonu ma krośnieńska drużyna seniorów PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno. Za nimi kolejny wygrany mecz. W sobotę (12.10) podopieczni trenera Krzysztofa Frączka rozegrali swoje trzecie w nowym sezonie spotkanie. Był to mecz wyjazdowy w Jaworznie. Krośnieńscy siatkarze wyszli z niego zwycięsko, notując trzecie zwycięstwo z rzędu (1:3)

alt

Najbardziej zacięte były dwa sety: pierwszy na przewagi, który zakończył się wynikiem 30:28 dla gospodarzy i trzeci 25:27, będący jednocześnie drugą z rzędu wygraną przez krośnian partią. Drugi set Karpaty wygrały do 22. Na jeszcze mniej pozwoliły miejscowym w czwartej, ostatniej odsłonie - Energetyk Jaworzno ugrał zaledwie 19 punktów.

Wynik ten dał krośnieńskiej II-ligowej drużynie fotel lidera.

Kolejne spotkanie nasi siatkarze rozegrają u siebie - w hali przy ul. Legionów. Mecz z Wisłokiem Strzyżów odbędzie się 16 października (środa), o godz. 18.00.