Karpaty wciąż bez porażki

SIATKÓWKA: Dużo mniej emocji przyniosło spotkanie w II lidze męskiej pomiędzy Karpatami Krosno, a drużyną STS Skarżysko Kamienna. Podopieczni trenera Krzysztofa Frączka dominowali nad gospodarzami w każdym elemencie i poza nielicznymi momentami nie pozwolili im dojść do głosu.

W dwóch pierwszych setach siatkarze ze Skarżyska próbowali dotrzymać kroku dobrze dysponowanym krośnianom, ale to nasi siatkarze dyktowali przebieg gry (22:25, 23:25). Trzeci set to już przysłowiowa kropka nad "i" i wygrana Karpat do 18.

Krośnianie zajmują drugie miejsce w tabeli, a w środę (6.11) o godz. 18.00 w hali przy ul. Legionów podejmą lidera - Błękitnych Ropczyce. Zapowiada się spotkanie pełne wrażeń, jak na derbowe pojedynki przystało.

Natomiast siatkarki zagrają następny mecz przed własną publicznością, w piątek (8.11) o godz. 18.00 w hali przy ul. Bursaki podejmą Zawiszę Sulechów.