Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Wilki Krosno mają nowego sponsora. Jest nim Cellfast

Grzegorz Lesniak (Wilki Krosno) i Andrzej Galak (Cellfast). Grzegorz Lesniak (Wilki Krosno) i Andrzej Galak (Cellfast). Fot. archiwum Wilki Krosno SA

Trwa pełna mobilizacja krośnieńskiej drużyny żużlowej. Cellfast Wilki Krosno - taką nazwę będzie nosił nowy team, który wystartuje w najbliższym sezonie eWinner 1. Ligi, czyli z bezpośredniego zaplecza PGE Ekstraligi.

REKLAMA- Do tej pory wspieraliśmy klub jako sponsor główny, a ponieważ bardzo sobie chwalimy tę współpracę, postanowiliśmy wejść w nazwę drużyny. Bardzo cieszymy się, że możemy wesprzeć przedsięwzięcie sportowe tak istotne dla mieszkańców Krosna i regionu - powiedział prezes firmy Cellfast Andrzej Galak.

Krośnieńska firma powstała w 1990 roku. Cellfast to jeden z europejskich liderów w produkcji akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i przetwórstwa tworzyw sztucznych. - Już na starcie projektu Wilki Krosno mówiliśmy, że liczymy na współpracę w dłuższej perspektywie. Przez dwa lata klub świetnie się rozwinął i awansował do wyższej ligi. Chcemy w tym uczestniczyć i jestem przekonany, że zespół będzie dostarczał wielu pozytywnych emocji - dodaje Andrzej Galak.

Przedstawiona przez kierownictwo Wilków wieloletnia strategia budowy profesjonalnego klubu, występującego co najmniej w pierwszej lidze, zyskała pełne poparcie władz firmy Cellfast.

- Otwieramy nowy rozdział w historii krośnieńskiego żużla. Współpraca z firmą Cellfast to dla nas powód do dumy. Cieszymy się, że możemy dziś poinformować o tak ważnym wydarzeniu jak pozyskanie sponsora tytularnego dla Wilków. To dowód na to, że nasze działania spotykają się z pozytywnym odbiorem naszych partnerów - mówi prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.

- Nasz klub stał się już świetną platformą promocyjną dla miasta, firm działających w Krośnie i na Podkarpaciu. Teraz mecze z Krosna oraz wyjazdowe spotkania Wilków będą transmitowane w Canal+. Jednym z głównych celów Wilków Krosno, poza sukcesami sportowymi i skuteczną jazdą, jest budowanie długotrwałego zaufania naszych kibiców i sponsorów. Jedziemy w eWinner 1. Lidze jako Cellfast Wilki Krosno i czeka nas niezwykle emocjonujący sezon - podkreśla Grzegorz Leśniak.  • autor: Redakcja

1 komentarz

  • small brother

    Miasto oszczędza na oświetleniu i gasi w nocy latarnie, a tu na żużel kilka milionów na oświetlenie się znalazło.
    Zejdźcie w końcu na ziemie. Prezydent - halo!! tu ziemia!!!

    Zgłoś nadużycie small brother wtorek, 15, grudzień 2020 12:25 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj