KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno ciągle szuka

Kadra II-ligowego KSM Krosno liczy obecnie 10 zawodników. Jednak krośnieńscy działacze ciągle rozglądają się za zawodnikami, którzy mogliby wzmocnić ich drużynę.

REKLAMA




Na pewno musimy jeszcze pozyskać jednego polskiego juniora. Chcemy również uzupełnić skład jakimś zagranicznym zawodnikiem
- informuje rzecznik prasowy KSM, Dawid Cysarz - Mamy na oku polskiego młodzieżowca, z którym prowadzimy rozmowy. Jeśli nie udam nam się podpisać kontraktu do końca stycznia, to potem w grę będzie wchodziło wypożyczenie. Jest wielu młodych zawodników, którzy mają ważne kontrakty w swoich klubach, a nie będę się mieścili w składzie, więc może zdecydują się na jazdę w Krośnie. Rozmawialiśmy także ostatnio z chorwackim młodzieżowcem, Dino Kovacicem, ale nie był on zainteresowany startami w Krośnie - zdradza Cysarz.

Jaros zostanie?


Ważne umowy z krośnieńskim klubem ma obecnie 6 seniorów. - Ale to jeszcze nie koniec. Rozglądamy się za kolejnym. Przeczesujemy rynek zawodników w Czechach, Niemczech, nawet Słowenii. Tymczasem w ostatnich dniach pojawiła się duża szansa na zatrzymanie w Krośnie Jana Jarosa. Jesteśmy już po rozmowach i nasze stanowiska mocno się zbliżyły. Jaros wyjeżdża teraz na tygodniowy urlop, ale po jego powrocie mam nadzieję że uda nam się podpisać kontrakt - mówi Cysarz. Jaros w ubiegłym sezonie wystąpił w 10 meczach krośnieńskiej drużyny i uzyskał średnią biegową 1,739 (był trzecim najskuteczniejszym zawodnikiem KSM-u).
 

Więcej przeczytacie na  www.sportkrosno.pl
pressmedia.com.pl / mj
Foto: stock

  • autor: pressmedia.com.pl / mj

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?