KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Mecz Północ vs Południe przełożony na 22 sierpnia. Bilety zachowują ważność

Decyzją organizatorów żużlowy mecz Północ vs Południe o puchar Fundacji PZM został przełożony na niedzielę, 22 sierpnia 2021 r. Zawody rozpoczną się na stadionie w Krośnie przy ul. Legionów 1 o godzinie 14.00. Na wydarzenie zapraszają Polski Związek Motorowy, Wilki Krosno SA oraz Speedwayevents.pl. Bilety wciąż są w sprzedaży online na stronie bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl.

REKLAMA


Wejściówki już kupione przez kibiców zachowują ważność. Istnieje także możliwość zwrotu. O szczegółach poinformuje drogą mailową, serwis ebilet.pl.

W nowym terminie zawodów, oba zespoły poprowadzą nominowani już wcześniej przez Główną Komisję Sportu Żużlowego trenerzy - Adam Skórnicki (Północ, Orzeł Łódź) oraz Ireneusz Kwieciński (Południe, Wilki Krosno). Składy drużyn będą oparte o zawodników klubów eWinner 1. Ligi Żużlowej. Podział tradycyjnie został dokonany wedle klucza geograficznego.

W zespole Północy wystąpią żużlowcy drużyn z Bydgoszczy, Gdańska, Gniezna i Łódzi. Z kolei Południe reprezentować będą zawodnicy zespołów z Krosna, Ostrowa Wielkopolskiego, Rybnika i Tarnowa. Drużyny wystąpią w siedmioosobowych składach (bez żużlowców pod nr 8 i 16; jest za to żużlowiec U-24).

Składy na 22 sierpnia mogą się nieco różnić od wcześniej powołanych. Do dyspozycji szkoleniowców będą bowiem zawodnicy, którzy 24 lipca (czyli w pierwotnym terminie imprezy) pojadą w Mistrzostwach Europy Par na torze w Macon. Wiele też będzie zależeć od sytuacji zdrowotnej żużlowców, która jest główną przyczyną dzisiejszej decyzji o przełożeniu meczu Północ vs Południe, którego patronem honorowym jest europoseł Ryszard Czarnecki.

Pierwotnie 22 sierpnia w kalendarzu PZM zaplanowane były Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi Żużlowej. Impreza ta zostanie przeniesiona na inny termin, który będzie oficjalnie ogłoszony wkrótce.

Wciąż trwa za to sprzedaż biletów na spotkanie Północ vs Południe. W wejściówki można zaopatrywać się online na stronie internetowej bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

Bilety na Mecz Północ vs Południe

- bilet VIP - normalny 250 zł (catering, program, zestaw upominków, miejsce parkingowe), ulgowy - 100 zł (do 18. roku życia),

- bilety Trybuna Główna - normalny 35 zł, ulgowy 25 zł (osoby do 18. lat oraz emeryci i renciści), dziecięcy 5 zł (do 7. lat),

- bilety Trybuna Otwarta oraz oba wiraże - normalny 25 zł, ulgowy 20 zł (osoby do 18. lat oraz emeryci i renciści), dziecięcy 5 zł (do 7. lat).

Bilety dla osób niepełnosprawnych: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia - do 15 sierpnia - pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , wpisując w temacie wiadomości „Bilet Północ Południe”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

Uwaga! Zawody będą rozgrywane zgodnie z regulaminem sanitarnym PZM. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów obowiązuje ograniczona liczba miejsc na widowni, tj. 50% pojemności stadionu (do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione pełną dawką szczepionki przeciwko Covid-19).

  • autor: / Źródło: SpeedwayEvents

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?