Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Krosno

Dziś (piątek, 28 lutego) odbędzie się XVIII Sesję Rady Miasta Krosna. Początek o godz. 9.00 w sali narad Urzędu Miasta Krosna ul. Staszica 2 (I piętro). Zobacz porządek obrad oraz relację na żywo.

REKLAMA
NPROFIT oferuje swoim klientom usługę pozycjonowania stron na rynku lokalnym, która to usługa świadczona jest w modelu płatności za efekty. Warto zauważyć, że jest to jedna z najkorzystniejszych form rozliczania tej usługi, gdzie płaci się za konkretne pozycje strony. Wobec tego, w momencie, kiedy pojawiają się opłaty - można już czerpać korzyści z jej wdrożenia. Dzięki temu możemy mieć poczucie, że nasz budżet reklamowy jest naprawdę dobrze wykorzystywany.

Krośnieński magistrat zachęca do podzielenia się swoimi uwagami na temat jakości dostaw wody. Wypełnienie ankiety zajmie jedynie kilka minut, a pomoże w ustaleniu problemów mieszkańców związanych z jakością dostaw wody w Krośnie i ustaleniu nowoczesnych rozwiązań komunikacji z klientami.

Do 27 lutego 2020 r. do godz. 15 rodzice dzieci zamieszkałych w Krośnie mogą składać wnioski o przyjęcie do miejskich przedszkoli na rok szkolny 2020/2021.

ZUS udostępnił na Platformie Usług Elektronicznych nową metodę podpisywania dokumentów jakim jest podpis osobisty.

Prezydent Krosna zaprasza mieszkańców do zgłaszania kandydatów do powstającej Rady Rozwoju Krosna. Rada będzie zespołem doradczym, konsultacyjnym i opiniodawczym prezydenta, złożonym z ekspertów, przedstawicieli środowisk społecznych, gospodarczych i naukowych.

Krośnieński "Szczepanik” zaprasza do uczestnictwa w "DNIU ZAWODOWCA”, który odbędzie się 28 lutego od godz. 9:00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika.

K67 - nazwa ta, zgoła enigmatyczna, przywołuje na myśl jakąś wymyślną broń wysokiego kalibru - mimo, że skojarzenie nie trafia w dziesiątkę, określa ono projekt, którego daleki zasięg sprawił, że stał się orężem masowego rażenia postmodernistycznego designu - dzisiaj niejednokrotnie rażącego w swej formie.

Weź udziału w projekcie „Wsparcie bezrobotnych z terenu MOF Krosno zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą”. W ofercie: bezzwrotne dotacje i wsparcie pomostowe. Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych lub biernych zawodowo.

Na 28 lutego zaplanowano XVIII Sesję Rady Miasta Krosna. Początek o godzinie 9 w sali narad Urzędu Miasta Krosna ul. Staszica 2 (I piętro). Zobaczcie porządek obrad.

W Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów przy ul. Białobrzeskiej w Krośnie rozpoczęły się prace związane z modernizacją i rozbudową instalacji biologicznej. Dzięki zastosowanym w niej rozwiązaniom wszystkie procesy biologicznego przetwarzania odpadów prowadzone będą w zamkniętych bioreaktorach, wyposażonych w specjalne biofiltry do oczyszczania powietrza poprocesowego.

Smog znów dał o sobie znać. W czwartek, 20 lutego od godzin wieczornych sytuacja w Krośnie nie wygląda zbyt optymistycznie. W niektórych miejscach normy powietrza zostały przekroczone niespełna o 600 procent.

Pączki, faworki a może i pizza. W tłusty czwartek pozwalamy sobie na wiele. W końcu chyba wszyscy mamy poczucie, że to jedyny dzień w roku, kiedy możemy nie liczyć kalorii i jeść do woli bez wyrzutów sumienia.

REKLAMA
 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj