Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

UWAGA KIEROWCY! Zmiany przy os. Traugutta

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Dalsze prace przy budowie wiaduktu przy wyjeździe z ul. Witosa, montaż sygnalizatorów świetlnych na skrzyżowaniu ul. Bema – Rzeszowska, przebudowa magistrali wodociągowej w kierunku Miejsca Piastowego  to część prac, które w tym tygodniu będą utrudniać przejazd tak zwaną "obwodnicą", czyli DK 28 na terenie Krosna.

REKLAMAWyjazd z "Guzikówki"
Kontynuowane są prace konstrukcyjne związane ze zbrojeniem płyty pomostu wiaduktu północnego. Planowane jest betonowanie płyty.

Wykonawca będzie realizował prace nawierzchniowe w ciągu lewej jezdni - na wysokości od sklepu Biedronka do wysokości ul. Jagiellońskiej. Ruch pojazdów do i z os. Traugutta odbywa się w dalszym ciągu po drodze tymczasowej z płyt.

Uwaga! W tym tygodniu Wykonawca planuje zmianę organizacji ruchu na wysokości tymczasowego wyjazdu z os. Traugutta. Kierujący pojazdami jadąc od strony Sanoka w kierunku Jasła po zjechaniu z prawej jezdni, będą się poruszać po skrajnym prawym pasie lewej jezdni, a nie jak dotychczas po pasie lewym. Zmiana ta dotyczy również kierowców wyjeżdzających z os. Traugutta.

Budowa mostów nad Lubatówką
Trwają prace wykończeniowe płyty obiektu mostowego po zakończonym betonowaniu. Wykonawca realizuje prace związane z przygotowaniem dolnych warstw konstrukcyjnych pod prawą jezdnię drogi krajowej.

Równocześnie kontynuowane są  prace związane z budową kanalizacji deszczowej na odcinku od skrzyżowania ul. Podkarpacka - Grodzka - Wyszyńskiego do skrzyżowania z ul. Lwowską oraz prace związane z przebudową sieci wodociągowych, ciepłowniczych i gazowych.

Uwaga! Z uwagi na prowadzone roboty kanalizacyjne i prace ziemne lokalnie mogą pojawić się utrudnienia w ruchu. Obowiązuje również ograniczenie prędkości do 30km/h.

ul. Bieszczadzka - okolice Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
Kontynuowane są prace po stronie lewej drogi krajowej od Starostwa Powiatowego w kierunku Miejsca Piastowego, związane z przebudową magistrali wodociągowej oraz roboty związane z budową nasypu pod odcinek drogi G.

Prowadzone są również prace przygotowawcze - wycinka drzew, odhumusowanie, po stronie prawej od RDLP w kierunku Sanoka. W związku z powyższym mogą pojawić się zwężenia na pasie ruchu w kierunku Krosna od strony Sanoka.

 

2 komentarzy

 • koks

  ??? a takis tepy ze nie wiesz czlowieku ??? nie blaznuj p;p;

  Zgłoś nadużycie koks wtorek, 04, listopad 2014 18:12 Link do komentarza
 • c73

  ???
  "Uwaga! W tym tygodniu dokonana zostanie zmiana organizacji ruchu na wysokości tymczasowego wyjazdu z os. Traugutta. Kierujący pojazdami jadąc od strony Sanoka w kierunku Jasła po zjechaniu z prawej jezdni, będą się poruszać po skrajnym prawym pasie lewej jezdni, a nie jak dotychczas po pasie lewym. Zmiana ta dotyczy również kierowców wyjeżdżających z os. Traugutta."

  Ładnie namieszali z opisem. A można było dodać rysunek do zawiłego opisu, albo przynajmniej napisać, że prawa jezdnia to kierunek Jasło - Sanok, a lewa Sanok - Jasło.

  Zgłoś nadużycie c73 wtorek, 04, listopad 2014 13:05 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj