Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Dziś kierowców czekają utrudnienia w ruchu. Znamy szczegóły trasy Wyścigu Kolarskiego

Dziś kierowców czekają utrudnienia w ruchu. Znamy szczegóły trasy Wyścigu Kolarskiego Fot. Łukasz Jaracz

W środę (1.07) ulicami powiatu i Krosna przejedzie 26. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Kierowców czekają utrudnienia w ruchu od około godziny 19:00.

REKLAMA


Start do drugiego etapu nastąpi ze strzyżowskiego rynku o godz. 18:40. Kolarze udadzą się do Brzozowa, przejadą przez Zmiennicę, Jabłonicę Polską.

Na godzinę przed przyjazdem peletonu kolarskiego ruch na drogach będzie ograniczony. Pół godziny później zostanie całkowicie zamknięty.

Około godziny 19:30 peleton przejedzie przez Kombornię, przecinając drogę krajową nr 19, następnie do miejscowości Korczyna (Rynek).

W Korczynie, wjeżdżając na drogę wojewódzką nr 991, z której zjedzie na tzw. "drogę krzyżową", uda się w stronę zamku w Odrzykoniu. Dalej do Krosna ulicą Białobrzeską, Rondo Zawodzie, ulicą Okrzei, Rondo Solidarności, ulicą Piłsudskiego, kończąc metą na krośnieńskim rynku około godz. 21:00.

W ramach II etapu wyścigu zawodnicy pokonają liczącą niemal 90 km trasę Strzyżów-Krosno.

Organizator wyścigu zwraca się z prośbą do kierujących pojazdami o stosowanie się do poleceń kierujących ruchem funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i straży pożarnej. Urząd Miasta informuje, aby w godzinach popołudniowych nie parkować pojazdów na parkingach położonych wzdłuż ulic:  Piłsudskiego i Sienkiewicza - od poczty w stronę Rynku i dalej do Placu Konstytucji 3-go Maja.

Trasę wyścigu zabezpieczać będą krośnieńscy policjanci.

mg
Fot. Łukasz Jaracz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj