KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Studencki pakiet na wiedzę" w PBW

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. iStock

W Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie ruszyła akcja "Studencki pakiet na wiedzę". Tegoroczna edycja trwać będzie do końca listopada.

REKLAMA


Rozpoczął się nowy rok akademicki. Dla studentów, gorączkowo poszukujących książek naukowych i akademickich skryptów Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie (ul. Grodzka 45B) przygotowała szereg udogodnień.

Studenci, którzy do 30 listopada złożą deklarację czytelnika biblioteki, na podstawie otrzymanej karty uprawniającej do korzystania ze zbiorów PBW, w tym pięciu jej filii, otrzymają zwiększony limit wypożyczeni.

Oprócz bogatej oferty książek drukowanych - otrzymają darmowy dostęp do książek w wersji elektronicznej oraz do szeregu funkcjonalności, które ułatwią edukację dzięki wirtualnej czytelni IBUK Libra. Konto myIbuk pozwala między innymi wygenerować bibliografię każdej książki w aż 5 formatach. Wygenerowany opis można użyć w swojej pracy naukowej czy w referacie.

- Nasza specjalna oferta skierowana do konkretnej grupy użytkowników biblioteki - studentów sprawdziła się w latach poprzednich, takie akcje są  bardzo potrzebne i na pewno zwiększą grono czytelników - tłumaczy Małgorzata Szybiak, Dyrektor PBW w Krośnie.

Akcji towarzyszy ekspozycja publikacji  pt. "Mózg i uczenie się, czyli jak wytresować  mózg do nauki" prezentująca publikacje poświęcone technikom i ćwiczeniom wspomagającym szybkie i trwałe uczenie się, poprawiającym zapamiętywanie, koncentrację i uwagę. Jest to także przegląd literatury na temat neurobiologicznego ujęcia procesu uczenia się.

km/mg

  • autor: km/mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?