Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Dwie działki na sprzedaż. Prezydent ogłosił przetarg na tereny w strefie inwestycyjnej

Dwie działki na sprzedaż. Prezydent ogłosił przetarg na tereny w strefie inwestycyjnej Fot. UM Krosno

Prezydent Krosna ogłosił przetargi na dwie działki w strefie inwestycyjnej "Krosno - Lotnisko". Do nabycia są działki: o powierzchni 3,0001 ha oraz 0,2411 ha.

REKLAMAObie działki są uzbrojone. Na terenach przeznaczonych do sprzedaży obowiązują zwolnienia z podatku od nieruchomości, zgodnie z zasadami określonymi w uchwale rady miasta. Więcej informacji - tutaj.

Działka nr 2480/1 o powierzchni 3,0001 ha jest przeznaczona pod inwestycje przemysłowe i usługowe, realizowane przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Warunkiem jej nabycia jest zobowiązanie się do zrealizowania inwestycji w ciągu 36 miesięcy. Wysoko punktowane będą oferty dotyczące inwestycji, w wyniku których powstaną nowe miejsca pracy. Teren został uzbrojony w ramach projektu "Rozwój strefy aktywności społeczno-gospodarczej w sąsiedztwie krośnieńskiego lotniska", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

Termin składania ofert upływa 13 kwietnia br. Pełna treść ogłoszenia o przetargu - tutaj.
 
Działka nr 400/10 o powierzchni 0,2411 ha, położona przy ul. prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, jest przeznaczona pod inwestycje charakteryzujące się innowacyjnością produktową lub procesową. Warunkiem nabycia działki jest zobowiązanie się do zrealizowania inwestycji w ciągu 36 miesięcy. Wysoko punktowane będą oferty dotyczące inwestycji, w wyniku których powstaną nowe miejsca pracy. Teren został uzbrojony w ramach projektu "Zwiększenie atrakcyjności miasta Krosna poprzez kompleksowe przygotowanie terenów pod inwestycje", współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej na lata 2007-2013.

Termin składania ofert upływa 14 kwietnia br. Pełna treść ogłoszenia o przetargu - tutaj.

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj