KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dwie działki na sprzedaż. Prezydent ogłosił przetarg na tereny w strefie inwestycyjnej

Dwie działki na sprzedaż. Prezydent ogłosił przetarg na tereny w strefie inwestycyjnej Fot. UM Krosno

Prezydent Krosna ogłosił przetargi na dwie działki w strefie inwestycyjnej "Krosno - Lotnisko". Do nabycia są działki: o powierzchni 3,0001 ha oraz 0,2411 ha.

REKLAMA


Obie działki są uzbrojone. Na terenach przeznaczonych do sprzedaży obowiązują zwolnienia z podatku od nieruchomości, zgodnie z zasadami określonymi w uchwale rady miasta. Więcej informacji - tutaj.

Działka nr 2480/1 o powierzchni 3,0001 ha jest przeznaczona pod inwestycje przemysłowe i usługowe, realizowane przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Warunkiem jej nabycia jest zobowiązanie się do zrealizowania inwestycji w ciągu 36 miesięcy. Wysoko punktowane będą oferty dotyczące inwestycji, w wyniku których powstaną nowe miejsca pracy. Teren został uzbrojony w ramach projektu "Rozwój strefy aktywności społeczno-gospodarczej w sąsiedztwie krośnieńskiego lotniska", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

Termin składania ofert upływa 13 kwietnia br. Pełna treść ogłoszenia o przetargu - tutaj.
 
Działka nr 400/10 o powierzchni 0,2411 ha, położona przy ul. prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, jest przeznaczona pod inwestycje charakteryzujące się innowacyjnością produktową lub procesową. Warunkiem nabycia działki jest zobowiązanie się do zrealizowania inwestycji w ciągu 36 miesięcy. Wysoko punktowane będą oferty dotyczące inwestycji, w wyniku których powstaną nowe miejsca pracy. Teren został uzbrojony w ramach projektu "Zwiększenie atrakcyjności miasta Krosna poprzez kompleksowe przygotowanie terenów pod inwestycje", współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej na lata 2007-2013.

Termin składania ofert upływa 14 kwietnia br. Pełna treść ogłoszenia o przetargu - tutaj.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?