Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

RATUJEMY=DAJEMY. 4 czerwca zbiórka krwi

Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy komendzie miejskiej PSP w Krośnie w sobotę (4 czerwca), od godz. 9, organizuje zbiórkę krwi dla poszkodowanych w wypadkach w okresie wakacyjnym. Akcja zostanie przeprowadzona na terenie komendy PSP przy ul. Niepodległości 6 (plac wewnętrzny).

- Jest to pierwsza taka akcja i mamy nadzieję, że będzie się ona cieszyć dużym powodzeniem i w kolejnych latach zdobędzie ona wielu sympatyków, szczególnie wśród tych, którzy będą razem z nami oddawać krew - zachęca Zbigniew Machowski, przewodniczący klubu. - W tym roku akcja odbędzie się pod hasłem: "I akcja dla osób potrzebujących w okresie wakacyjnym RATUJEMY=DAJEMY" - dodaje przewodniczący.

Osoby oddające krew będą mogły zwiedzić komendę i zapoznać się ze sprzętem ratowniczo–gaśniczym będącym na jej wyposażeniu.

W programie m.in. pokazy Grupy Ratownictwa Wysokościowego i inne atrakcje także dla dzieci.

Oddawanie krwi nie stanowi zagrożenia dla zdrowia dawcy. Oddając krew można pomóc innym i sobie. Krew mogą również oddawać kobiety (bardzo mile widziane) oraz osoby nie należące do OSP.

Akcja odbędzie się pod patronatem: komendanta Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, prezesa zarządu oddziału powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Krośnie oraz oddziału rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Krośnie.

red.

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj