KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Studencki pakiet na wiedzę" w PBW w Krośnie. Skorzystaj już teraz!

Do końca listopada potrwa akcja Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie "Studencki pakiet na wiedzę". Czego dotyczy? Sprawdźcie sami!

REKLAMA


Studenci, którzy w okresie od października do końca listopada br. zapiszą się do biblioteki i otrzymają kartę biblioteczną uprawniającą do korzystania ze zbiorów PBW w Krośnie i jej pięciu filii, otrzymają zwiększony limit wypożyczeń, który będzie obowiązywał przez cały okres studiów.

- W poprzednich edycjach z naszej akcji skorzystało wielu studentów z różnych kierunków, nie tylko pedagogicznych. Nasze propozycje pozwoliły studentom wyposażyć swój warsztat w niezbędne podręczniki, zarówno te obowiązkowe, jak i uzupełniające i do dziś korzystają ze zwiększonego limitu wypożyczeń - mówi Katarzyna Materna z PBW w Krośnie.

Zarejestruj się osobiście w PBW (Krosno, ul. Grodzka 45B) lub on-line.

Oprócz bogatej oferty książek drukowanych studenci otrzymają darmowy dostęp do książek w wersji elektronicznej oraz do szeregu funkcjonalności, które ułatwią korzystanie z tej formy książki.

Skany artykułów wyślą na maila
W tym roku dla studentów biblioteka oferuje bezpłatne dostarczanie skanów artykułów z czasopism drukowanych dostępnych w katalogu online PBW w Krośnie.

Osoby zainteresowane otrzymają kopię skanu pocztą elektroniczną. W katalogu online należy wyszukać interesującą pozycję i skontaktować się z czytelnią ogólną PBW w Krośnie. W czasie kontaktu należy podać tytuł czasopisma, rocznik, numer oraz zakres stron.

"S.O.S. dla studentów, czyli pamięć na zawołanie"
Tegoroczne akcji towarzyszy ekspozycja publikacji pt. "S.O.S. dla studentów, czyli pamięć na zawołanie" poświęcona technikom i ćwiczeniom wspomagającym szybkie i trwałe zapamiętywanie.

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?