KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pijana matka z dzieckiem nad wodą Polecamy

Pijana matka z dzieckiem nad wodąNiepokój świadków wywołało zachowanie kobiety i mężczyzny, którzy mieli krzyczeć i bić będącego z nimi małego chłopca. Wszyscy wypoczywali nad stawem, a dziecko biegało samo w pobliżu wody. Interweniujący policjanci ustalili, że jest to syn kobiety, a obydwoje dorośli są pijani. 

REKLAMA


Wczoraj, kilka minut przed godz. 14 Policja została powiadomiona o niepokojącym zachowaniu kobiety i mężczyzny wypoczywających nad stawem w rejonie ul. Jasnej w Krośnie. Obydwoje byli wyraźnie nietrzeźwi i bardzo źle traktowali przebywającego z nimi małego chłopca. Nie zwracali też uwagi na jego zachowanie i dziecko bawiło się w pobliżu wody bez żadnej kontroli.

Interweniujący policjanci wylegitymowali wskazane przez świadków osoby i ustalili, że są to 25-letnia krośnianka i 35-letni krośnian. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że obydwoje są pijani, w och organizmach stwierdzono po blisko 2,7 promila alkoholu. Policjanci ustalili, że przebywające z nimi dziecko to 5-letni syn kobiety. Do czasu wytrzeźwienia matki chłopcem zgodzili się zaopiekować inni członkowie rodziny.

W trakcie dalszego postępowania policjanci sprawdzą, czy matka swoim zachowaniem popełniła przestępstwo narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

W przeciwnym wypadku kobieta odpowie za wykroczenie, polegające na dopuszczeniu do przebywania dziecka w wieku do lat 7 w okolicznościach niebezpiecznych dla jego zdrowia.

O sprawie powiadomiony również zostanie sąd rodzinny.

 

KMP Krosno
Foto: stock

  • autor: KMP Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?