KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Radni chcą zaparkować Polecamy

Radni chcą zaparkowaćProblemy ze znalezieniem miejsc parkingowych w centrum Krosna doskwierają także krośnieńskim rajcom. Radni, którzy często poruszają się samochodami, przyjeżdżając na Sesję lub obrady komisji zmuszeni są krążyć w poszukiwaniu miejsca parkingowego.

REKLAMA


– Jest to opinia wielu radnych, że nie powinniśmy robić dla siebie przywilejów w postaci darmowego parkowania - radny otrzymuje diety, może więc za parking zapłacić – mówił przewodniczący RM, Stanisław Słyś – za to podczas Sesji i obrad komisji miejsca parkingowe dla radnych będą zarezerwowane. 

Radni czekają na takie rozwiązanie już od początku kadencji, jednak nadal nie udało się tego pomysłu zrealizować. 

 

alt alt

 

Prawdopodobnie w praktyce wymagałoby to wysłanie Straży Miejskiej do dodatkowego zadania: pilnowania miejsc na parkingu dla chcących zaparkować Radnych. 

 

Piotr Dymiński

Foto: Mateusz Głód

 • autor: Piotr Dymiński

2 komentarzy

 • dycha110

  Tutaj masz racje mieszkam w [centum] i,po pracy mam trudnosci z wolnym miejscem a że kiedys zablokowałem ;Pania doktor,którazaparkowała jak chciała zajmując dwa miejsca wezwano Straż Miejska.

  Zgłoś nadużycie dycha110 środa, 02, wrzesień 2009 14:43 Link do komentarza
 • jozek

  Panowie i Panie Radni proponuje przejechać się do pracy rowerem, mksem lub pieszo. Wtedy Państwo zrozumiecie problemy zwykłych mieszkańców, którym nikt nie zarezerwuje miejsca do parkowania. Może trzeba pomyśleć o dodatkowych ścieżkach rowerowych (których wg prezydenta mamy dużo), liniach mks czy parkingach zamiast korzystać z własnych przywilejów. Zacznijcie rozwiązywać problemy miasta a nie tylko swoje.

  Zgłoś nadużycie jozek środa, 02, wrzesień 2009 14:31 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?