KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Likwidują ubytki w nawierzchniach ulic

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Uwaga kierowcy! W najbliższych dniach mogą pojawić się krótkotrwałe utrudnienia w ruchu na krośnieńskich ulicach. Drogowcy rozpoczęli tymczasową likwidację ubytków w nawierzchniach.

REKLAMA


Wydział Drogownictwa dokonał przeglądu stanu nawierzchni i uszkodzeń powstałych w wyniku działania mrozu i wody. W poniedziałek (6 lutego) drogowcy rozpoczęli likwidację ubytków w nawierzchni ulic masą asfaltową na zimno. 

Jak informuje krośnieński magistrat, to zabieg dający efekt tymczasowy, jednak pozwalający na zapewnienie bezpieczeństwa ruchu na drogach.

W pierwszej kolejności likwidowane będą dziury w drogach o  największym natężeniu ruchu. Prace będą prowadzone na Lwowskiej, Piłsudskiego, Krakowskiej, Kolejowej, Niepodległości, Sikorskiego, Pużaka oraz Asnyka.

O ile warunki atmosferyczne pozwolą, w następnych dniach prace będą kontynuowane na pozostałych ulicach, które wymagają interwencji.

Po zakończeniu sezonu zimowego na wszystkich ulicach miasta Krosna, gdzie będzie występowała taka potrzeba zostanie przeprowadzony remont bieżących nawierzchni masą na gorąco.

red.

  • autor: red.

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?