Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Likwidują ubytki w nawierzchniach ulic

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Uwaga kierowcy! W najbliższych dniach mogą pojawić się krótkotrwałe utrudnienia w ruchu na krośnieńskich ulicach. Drogowcy rozpoczęli tymczasową likwidację ubytków w nawierzchniach.

REKLAMAWydział Drogownictwa dokonał przeglądu stanu nawierzchni i uszkodzeń powstałych w wyniku działania mrozu i wody. W poniedziałek (6 lutego) drogowcy rozpoczęli likwidację ubytków w nawierzchni ulic masą asfaltową na zimno. 

Jak informuje krośnieński magistrat, to zabieg dający efekt tymczasowy, jednak pozwalający na zapewnienie bezpieczeństwa ruchu na drogach.

W pierwszej kolejności likwidowane będą dziury w drogach o  największym natężeniu ruchu. Prace będą prowadzone na Lwowskiej, Piłsudskiego, Krakowskiej, Kolejowej, Niepodległości, Sikorskiego, Pużaka oraz Asnyka.

O ile warunki atmosferyczne pozwolą, w następnych dniach prace będą kontynuowane na pozostałych ulicach, które wymagają interwencji.

Po zakończeniu sezonu zimowego na wszystkich ulicach miasta Krosna, gdzie będzie występowała taka potrzeba zostanie przeprowadzony remont bieżących nawierzchni masą na gorąco.

red.

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj