Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Dziecko ranne w wypadku Polecamy

altPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym ranny został 11-letni chłopiec. Dziecko wjechało rowerem na jezdnię wprost pod samochód. Do wypadku doszło wczoraj, po południu, na ul. Suchodolskiej w Krośnie.

REKLAMA


Według wstępnych ustaleń policjantów, młody rowerzysta wyjechał z prywatnej posesji na jezdnię, wprost pod toyotę yaris. Kierujący samochodem, 30-letni mężczyzna nie zdążył wyhamować i uderzył w dziecko.

Wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego przewiozła 11-latka do szpitala. Przeprowadzone badania wykazały u chłopca uraz w obrębie stawu skokowego.

Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli ślady oraz sprawdzili stan trzeźwości kierowcy toyoty. Mężczyzna był trzeźwy. Szczegóły wypadku wyjaśnione zostaną w trakcie dalszego postępowania.

Poza wspomnianym wypadkiem wczoraj na drogach powiatu krośnieńskiego odnotowano 3 kolizje. Scenariusz wszystkich stłuczek był taki sam. Kierowcy nie zachowali bezpiecznego odstępu od jadących przed nimi aut i najeżdżali na ich tyły.

 

W ten sposób zderzyły się:

- ok. godz. 8, na ul. Popiełuszki w Krośnie, ciężarowy man ze skodą roomster,

- kilka minut przed godz. 11, w Potoku, na drodze krajowej nr 28, opel corsa z vw transporterem; ten ostatni uderzył jeszcze w opla astrę,

- kilkanaście minut po godz. 14, na ul. Podkarpackiej w Krośnie, audi A4 z renault scenic.

Wszystkich trzech sprawców kolizji policjanci ukarali mandatami karnymi za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na konta kierowców trafiło również po 6 pkt. karnych.

 

KMP Krosno

Foto: Karol Starowiejski

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj