KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Drogowcy łatają dziury "na gorąco"

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Piotr Dymiński

Rozpoczynają się prace remontowe na miejskich drogach. Jak informuje urząd miasta, w pierwszej kolejności łatane są dziury na drogach o największym nasileniu ruchu. Remonty wykonuje się masą asfaltową na gorąco.

REKLAMA


Wszystkie drogi o nawierzchni bitumicznej, które wymagają naprawy, zostaną objęte remontami bieżącymi. Przebieg remontów zależy od warunków atmosferycznych. Prace prowadzą jednocześnie trzy brygady remontowe.

Na początek łatane są dziury na jezdniach o największym nasileniu ruchu, ulicach po których odbywa się komunikacja publiczna, pasażerska, a także w miejscach, gdzie ubytki zagrażają w sposób szczególny bezpieczeństwu kierowców i pieszych.

Naprawy dokonano już na ulicach: Szopena, Wieniawskiego, Wojska Polskiego, częściowo  na Sikorskiego, a także Żwirki i Wigury, w okolicach łącznika Składowej z Lelewela oraz na Batorego i Kisielewskiego (os. Traugutta).

Przywrócono przejezdność na ul. Jasnej i poprawiono stan nawierzchni na ul. Krakowskiej (częściowo), Sportowej i Leśnej.

W następnej kolejności będą remontowane ul. Piłsudskiego, Kolejowa, Pużaka, Okulickiego, Naftowa i Grunwaldzka. Roboty remontowe będą też prowadzone na terenie całej dzielnicy Suchodół, w tym na ul. Polnej. Równolegle będą remontowane ulice Wyspiańskiego, Klonowa i Długa oraz drogi na terenie dzielnicy Polanka.

Zobacz także: Łatanie dziur na drodze do szpitala

red.  • autor: red.

1 komentarz

  • RONALDO

    Pytanie moje brzmi-dlaczego w Niemczech położony asfalt pozostaje w nienaruszonym stanie 10 lat(pytałełem!! Jaka gwarancja jest u nas-może czas zmienic wykonawce i technologie. Tak nie robiono nawet za komuny-szachownica złat!!

    Zgłoś nadużycie RONALDO wtorek, 28, marzec 2017 16:57 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?