Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Drogowcy łatają dziury "na gorąco"

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Piotr Dymiński

Rozpoczynają się prace remontowe na miejskich drogach. Jak informuje urząd miasta, w pierwszej kolejności łatane są dziury na drogach o największym nasileniu ruchu. Remonty wykonuje się masą asfaltową na gorąco.

REKLAMAWszystkie drogi o nawierzchni bitumicznej, które wymagają naprawy, zostaną objęte remontami bieżącymi. Przebieg remontów zależy od warunków atmosferycznych. Prace prowadzą jednocześnie trzy brygady remontowe.

Na początek łatane są dziury na jezdniach o największym nasileniu ruchu, ulicach po których odbywa się komunikacja publiczna, pasażerska, a także w miejscach, gdzie ubytki zagrażają w sposób szczególny bezpieczeństwu kierowców i pieszych.

Naprawy dokonano już na ulicach: Szopena, Wieniawskiego, Wojska Polskiego, częściowo  na Sikorskiego, a także Żwirki i Wigury, w okolicach łącznika Składowej z Lelewela oraz na Batorego i Kisielewskiego (os. Traugutta).

Przywrócono przejezdność na ul. Jasnej i poprawiono stan nawierzchni na ul. Krakowskiej (częściowo), Sportowej i Leśnej.

W następnej kolejności będą remontowane ul. Piłsudskiego, Kolejowa, Pużaka, Okulickiego, Naftowa i Grunwaldzka. Roboty remontowe będą też prowadzone na terenie całej dzielnicy Suchodół, w tym na ul. Polnej. Równolegle będą remontowane ulice Wyspiańskiego, Klonowa i Długa oraz drogi na terenie dzielnicy Polanka.

Zobacz także: Łatanie dziur na drodze do szpitala

red.  • autor: red.

1 komentarz

  • RONALDO

    Pytanie moje brzmi-dlaczego w Niemczech położony asfalt pozostaje w nienaruszonym stanie 10 lat(pytałełem!! Jaka gwarancja jest u nas-może czas zmienic wykonawce i technologie. Tak nie robiono nawet za komuny-szachownica złat!!

    Zgłoś nadużycie RONALDO wtorek, 28, marzec 2017 16:57 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj