KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Próg zwalniający wrócił na Lelewela

Próg zwalniający wrócił na Lelewela Fot. KrosnoCity.pl

Początkiem listopada na ulicę Lelewela wrócił próg zwalniający. To efekt licznych uwag i wniosków od okolicznych mieszkańców.

REKLAMA


Próg zwalniający na ulicy Lelewela został zdemontowany przed ułożeniem nowej nawierzchni w 2016 roku. Remont 540-metrowego odcinka tej ulicy był spowodowany koniecznością poprawy stanu technicznego i bezpieczeństwa.

O ponowne zamontowanie progu wnioskowali między innymi mieszkańcy osiedla.

- Spotkanie z prezydentem w tej sprawie odbyło się  31 sierpnia. Również podczas ogólnego zebrania mieszkańców osiedla Traugutta, zgłaszana była potrzeba montażu progu - informuje Joanna Sowa, rzecznik prasowy krośnieńskiego magistratu.

Wnioski od mieszkańców zostały pozytywnie rozpatrzone. Próg zamontowano na początku listopada. W związku z tym, że ul. Lelewela kursują autobusy komunikacji publicznej,  podjęto decyzję o montażu progu płytowego.

pd

 • autor: pd

4 komentarzy

 • wolf

  Fajne zdjęcie pewnie w photoshopie czyszczone z samochodów, na guzikówce jest cyrk z parkowaniem tam się nie da przejechać,
  powinni zrzucić się na jakiś wspólny parking najlepiej w Suchodole i uruchomić im komunikację miejską pomiędzy guzikówką a parkingiem dwa razy dziennie.

  Zgłoś nadużycie wolf poniedziałek, 13, listopad 2017 08:28 Link do komentarza
 • Rondo

  Nie lepiej zakazać ruchu w mieście?

  Zgłoś nadużycie Rondo niedziela, 12, listopad 2017 06:05 Link do komentarza
 • kik .......

  Staszek2856 Racja to jest nieporozumienie jezdzi tędy aż jeden autobus 1 raz dziennie ,jakie kursowanie ,pierdoły piszecie.Teraz wrecz wszyscy przyspieszaja zeby przejechac srodkiem bo nagle wyjezdza auto z zakretu czy parkingu.Dlaczego takiego progu nie zamontowano na Batorego ,gdzie jezdzi regularnie autobus linii nr.10 co godzine.Tam nalezy zrobić przegląd decyzji. Przecież niedlugo maja byc nowe autobusy które przeciez najardziej ucierpią przez zamontowane progi........a. Mieszkancy....ich bezpieczenstwo.........kto sie z nimi liczy......Wazniejsze autobusy.....Chwała wladzy za to........

  Zgłoś nadużycie kik ....... sobota, 11, listopad 2017 20:18 Link do komentarza
 • staszek2856

  AŻ PRZYKRO KOMENTOWAĆ WIDOK TAKIEGO PROGU,PATRZ HALLERA,JAGIELLOŃSKA,BURSAKI- GDZIE ŚRODKIEM BEZ ZMNIEJSZANIA SZYBKOŚCI SZALEJĄ CWANIAKI. NIE WIDAĆ ŻADNEJ SŁUŻBY ANI KAMERY ŻEBY KONTROLOWAŁA TE ZŁE PROCEDERY. NIECH STRAŻ MIEJSKA I POLICJA POPATRZY JAKI POŻYTEK JEST Z TYCH PROGÓW.

  Zgłoś nadużycie staszek2856 sobota, 11, listopad 2017 18:34 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?