KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wyścig kolarski i utrudnienia w ruchu

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Łukasz Jaracz

W środę (4.07) ulicami Krosna przejedzie Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. W ramach II etapu wyścigu zawodnicy pokonają trasę Strzyżów - Krosno (przez Korczynę, Łężany, Wróblik, Rymanów, Iwonicz i Głowienkę).  Uwaga! Będą utrudnienia w ruchu!

REKLAMA


Przybycie wielu zawodników wraz z ekipami technicznymi oraz sam ich przejazd przez miasto i okolicę spowoduje utrudnienia w ruchu drogowym. Utrudnienia pojawią się także w obrębie Rynku, gdzie zlokalizowana zostanie meta II etapu wyścigu.

Kolarze przejadą przez miasto trasą od strony Głowienki: Suchodolska - Wyszyńskiego - przejazd przez DK28 - Grodzka - Niepodległości - Rondo Honorowych Dawców Krwi - Niepodległości - Rondo Niezapominajki - Niepodległości - w prawo - Korczyńska do Korczyny, a następnie, dwukrotnie, od strony Odrzykonia i Spornego: Białobrzeska - Okrzei - Rondo Solidarności - ul Piłsudskiego - do Rynku - Sienkiewicza - Plac Konstytucji 3-go Maja - Wisłocza - w prawo Legionów - Rondo Niezapominajki - w lewo - Niepodległości - Korczyńska do Korczyny.

Wjazd pierwszych zawodników na teren miasta Krosna spodziewany jest ok. godz. 19.00. Utrudnienia w ruchu w obrębie Rynku, ze względu na montaż i demontaż barier ochronnych i linii mety, mogą wystąpić już od godzin popołudniowych do ok. godz. 22.30.

Na czas przejazdu zawodników i ekip technicznych im towarzyszących ruch na drogach zostanie wstrzymany zupełnie. Wstrzymany również zostanie ruch na drogach poprzecznych, łączących się z ulicami stanowiącymi trasę wyścigu.

Organizator wyścigu zwraca się z prośbą do kierujących pojazdami o stosowanie się do poleceń kierujących ruchem funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i straży pożarnej.

Urząd Miasta prosi, aby w godzinach popołudniowych nie parkować pojazdów na parkingach położonych wzdłuż ulic: Piłsudskiego i Sienkiewicza - od poczty w stronę Rynku i dalej, aż do Placu Konstytucji 3-go Maja.

red.

  • autor: red.

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?