Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wieczór z SocialMedia. Przyjdź na spotkanie z Facebookiem i Instagramem

Prowadzisz profil firmowy w mediach społecznościowych? Dowiedz się czy robisz to prawidłowo! Agencja Reklamowa AP Reklama oraz Restauracja i Klub Wyszynk Krosno zapraszają na spotkanie, w trakcie którego dowiesz się jakie błędy są najczęściej popełniane oraz co należy zrobić, aby zacząć pozyskiwać klientów. Wydarzenie odbędzie się 28 marca. Wstęp wolny.

Prawie 90% profili społecznościowych w Polsce jest prowadzonych nieprawidłowo. Dlaczego tak się dzieje? Jeśli interesujesz się Facebookiem to: "Jak prawidłowo prowadzić profil firmowy na Facebooku" - jest dla Ciebie. Chcesz dowiedzieć się czegoś na temat serwisu Instagram? "Instagram w Biznesie - 5 powodów dla których Twoja konkurencja korzysta już z potencjału Instagrama".

Spora dawka praktycznej wiedzy czeka na Ciebie już 28 marca (czwartek), w Restauracji i Klubie Wyszynk (Krosno, ul. Okrzei 1). Początek wydarzenia o godzinie 18.

- Na końcu spotkania postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania. To pierwsze tego typu wydarzenie w Krośnie - nie możesz tego przegapić - mówi Artur Janas z AP Reklama.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Dołącz do wydarzenia na FB: Wieczór z Social Media

red.

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj