Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

VIVO! Krosno włącza się w Światowy Tydzień Karmienia Piersią

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Już 1 sierpnia VIVO! Krosno włączy się w obchody Światowego Tygodnia Karmienia Piersią. Z tej okazji w Centrum Handlowego odbędzie się wyjątkowa sesja fotograficzna dla karmiących mam, które odwiedzą obiekt ze swoimi maluszkami. Kampania Karmienia Piersią w przestrzeni publicznej obejmować będzie również warsztaty tematyczne dotyczące m.in. praw mam karmiących i ich powrotu do pracy, problemów fizjologicznych po urodzeniu dziecka czy dobrania odpowiedniej bielizny podczas karmienia piersią.

REKLAMAŚwiatowy Tydzień Karmienia Piersią, który po raz pierwszy odbył się w 1990 roku z inicjatywy World Health Organization i UNICEF, ma na celu popularyzację najzdrowszej dla dziecka metody odżywiania. Karmienie piersią to jedyny sposób żywienia noworodków i niemowląt, który zapewnia im właściwy rozwój i optymalny stan zdrowia. Pokarm matki ma unikalne właściwości  - zawiera wszystko , co jest potrzebne, aby dziecko rozwijało się prawidłowo w pierwszym okresie życia, a jego skład dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rosnącego malucha.

W tę niezwykle ważną kampanię społeczną włącza się także VIVO! Krosno. Dzięki współpracy ze studiem fotograficznym EveArt oraz autorami blogów "Kraina Bliskości" i "Przepis dla Mamy" już 1 sierpnia, w godz. 09.00 - 10.00, na terenie Centrum Handlowego odbędzie się wyjątkowa sesja fotograficzna z karmiącymi mamami w roli głównej. Ma ona na celu subtelne uchwycenie bliskości i niezwykłej więzi mamy z dzieckiem podczas karmienia piersią.

To nie koniec wydarzeń, jakie w tym dniu przygotowało VIVO! Krosno. W kawiarni Grycan na wszystkie chętne panie czekać będą warsztaty poruszające takie tematy jak: problemy fizjologiczne po urodzeniu dziecka, bezbolesne odstawienie malucha od piersi, a także prawa mam karmiących, które wracają do pracy. Nie zabraknie prezentacji biustonoszy dla karmiących mam oraz spotkania ze specjalistką brafittingu, która opowie o doborze odpowiedniej bielizny podczas karmienia piersią. Warsztaty zaplanowano w godz. 10.00 - 11.00. Dzień Karmienia Piersią w VIVO! Krosno zakończą spotkania i rozmowy mam, które podzielą się swoimi doświadczeniami, a także sesja fotograficzna obejmująca zdjęcia indywidualne oraz reportażowe, wykonywane z zachowaniem wcześniej ustalonych wytycznych. Ostatni panel odbędzie się w godz. 11.00 - 13.00.

- Z największą przyjemnością włączamy się w obchody Światowego Tygodnia Karmienia Piersią. Od początku istnienia staramy się, aby nasze Centrum Handlowe było miejscem przyjaznym wszystkim mamom karmiącym piersią. Zdajemy sobie sprawę, że karmienie piersią jest najbardziej naturalnym sposobem żywienia niemowląt, dlatego wspieramy wszystkie kobiety, które chcą to robić w miejscu publicznym. Z myślą o nich włączamy się aktywnie w obchody Światowego Tygodnia Karmienia Piersią organizując Dzień Karmienia Piersią w VIVO! - mówi Izabela Malecha, center manager VIVO! Krosno.

Start akcji: 1 sierpnia 2019 r. o godz. 9.00, na Placu Centralnym przy strefie Food Court.

Warunkiem uczestnictwa w akcji jest podpisanie wszystkich zgód dotyczących wykorzystania wizerunku uczestniczek wydarzenia. Dokumenty są dostępne na blogu Kraina Bliskości: https://krainabliskosci.pl/zapisy/

Organizatorami akcji są: studio fotograficzne EveArt z Krosna, Kraina Bliskości, Przepis dla Mamy

Partnerzy akcji: Hajfa - blog matki karmiącej, MAYLILY, Pola - trener personalny, COOL Mama.

(ab), (Open Media)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj