Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Biegam z VIVO! Urodzinowy bieg na orientację z nagrodami

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Z okazji 2 urodzin Centrum Handlowe VIVO! Krosno przygotowało dla swoich klientów wiele niespodzianek i atrakcji. Niewątpliwie jedną z nich będzie urodzinowy bieg na orientację pod nazwą „Biegam z VIVO!”. Bieg ten wystartuje 29 września o godz. 13:00 z parkingu przed Centrum Handlowym. Uczestnicy biegu będą musieli pokonać blisko siedmiokilometrową trasę, a w międzyczasie prawidłowo rozwiązać przygotowane dla nich ciekawe zadania i łamigłówki.

REKLAMADo uczestnictwa w biegu wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Uczestnicy biegu startować będą w zespołach 2 osobowych (oprócz kategorii rodzinnej). Ich zadaniem będzie pokonanie trasy zlokalizowanej na terenie Krosna oraz wykonanie zadań specjalnych w punktach kontrolnych w czasie krótszym niż 2,5 godziny. Przed startem zawodnicy zostaną wprowadzeni w fabułę zabaw oraz otrzymają niezbędny pakiet startowy. Klasyfikacja sportowców będzie odbywała się w czterech kategoriach: kobiety, mężczyźni, mix oraz rodzinnej.

W kategorii rodzinnej w skład drużyny powinna wchodzić przynajmniej 1 osoba dorosła oraz maksymalnie 3 dzieci poniżej 16 roku życia. W każdej klasyfikacji zwycięży ten zespół, który rozwiąże najwięcej zadań oraz wróci w najkrótszym czasie na metę usytuowaną na parkingu Centrum Handlowego. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowy numer startowy oraz medale, a zwycięskie pary w każdej kategorii vouchery o wartości 1 000 zł do wykorzystania w biurze podróży Rainbow oraz miesięczne karnety do klubu Xtreme Fitness Gyms w Krośnie.

- Wrzesień pełen atrakcji w VIVO! Krosno cały czas trwa. Tym razem chcemy zaprosić Państwa do sportowego szaleństwa, które opanuje nasze centrum handlowe w ostatnią niedzielę miesiąca. Udział w biegu na orientację to propozycja aktywnego spędzenia czasu całą rodziną i sprawdzenie się w nieoczywistych konkurencjach - mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Zapisy online ruszają już 16 września o godzinie 19.00. pod adresem: www.e-gepard.eu/pl/show-contest/840

Rejestracji będzie można dokonać także w dniu biegu tj. 29 września w godz. 11:00-12:45 w Biurze Zawodów zlokalizowanym w VIVO! Krosno. Udział w wyścigu „Biegam z VIVO!” jest bezpłatny, a limit miejsc ograniczony do 150 zespołów. Każda drużyna musi się składać z minimum dwóch zawodników.

Partnerami biegu są: biuro podróży Rainbow oraz Klub Xtreme Fitness Gyms.

(kł), (Open Media)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj