Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Warsztat Terapii Zajęciowej w Krośnie zaprasza na zajęcia klubowe

Trwa nabór wniosków w ramach programu "Zajęcia klubowe w WTZ" finansowanego ze środków PFRON. Nabór dotyczy zajęć klubowych, które odbywać się będą przez 12 miesięcy tj. od dnia 1 lutego 2020 r. do dnia 31 stycznia 2021 roku.

REKLAMA


Celem programu jest wsparcie osób niepełnosprawnych w utrzymaniu samodzielności i niezależności w życiu społecznym i zawodowym poprzez prowadzenie przez warsztaty terapii zajęciowej (WTZ) zajęć klubowych jako zorganizowanej formy rehabilitacji.

Program kierowany jest do:

- osób niepełnosprawnych, posiadających ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (lub orzeczenie równoważne), które były uczestnikami WTZ i opuściły go w związku z podjęciem zatrudnienia,

- osób niepełnosprawnych, posiadających ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (lub orzeczenie równoważne), znajdujących się na liście osób, o której mowa w art. 10f ust. 2a ustawy o rehabilitacji, których zgłoszenie do uczestnictwa w warsztacie zostało zatwierdzone i które nie rozpoczęły terapii w WTZ.

Wniosek o dofinansowanie ze środków PFRON w ramach ww. programu, zainteresowany podmiot prowadzący Warsztat Terapii Zajęciowej na terenie Gminy Miasto Krosno powinien złożyć do Urzędu Miasta Krosna w Krośnie w terminie do dnia 15 listopada 2019 r.

Wzór wniosku znajdziesz - tutaj.

Szczegółowe informacje o realizacji programu dostępne są na stronie internetowej www.pfron.org.pl lub pod nr tel. 13 47 43 024.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj