Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

IX Podkarpackie forum Charyzmatyczne w Krośnie

9 i 10 listopada na hali sportowej MOSiR Krosno przy ul. Bursaki 29 odbędzie się IX Podkarpackie Forum Charyzmatyczne. Tegoroczne Forum poświęcone będzie w sposób szczególny tematowi "ZAWSZE SIĘ RADUJCIE". Forum składać się będzie z szeregu powiązanych ze sobą tematycznie konferencji, świadectw, modlitw, śpiewu, Mszy Świętych, modlitwy o uzdrowienie, uwolnienie oraz o napełnienie Duchem Świętym.

REKLAMACzym jest forum charyzmatyczne?
Forum Charyzmatyczne, to spotkanie a zarazem rekolekcje, które umożliwiają przeżyć uczestnikom niepowtarzalną atmosferę jedności, rozmodlenia i poczucia bliskości Boga we wspólnocie. Jest również okazją do pogłębienia i odnowienia osobistej relacji z Bogiem, zastanowienia się nad własnym życiem, zerwania z grzechem.

Dlaczego charyzmatyczne?
Podczas Forum zgromadzeni będą prosić o Ducha Świętego i to On będzie działał w sercach wszystkich. Tak jak w latach ubiegłych spotkanie poprowadzi zespół ewangelizacyjny „Mocni w Duchu” z Łodzi. Tegoroczne Forum poświęcone będzie w sposób szczególny tematowi "ZAWSZE SIĘ RADUJCIE".

- Wielką radością będzie dla nas obecność trzech biskupów: Abpa Adama Szala Metropolity Przemyskiego, ks. Abpa Józefa Michalika, który od początku wiernie nam towarzyszy w tych rekolekcjach oraz ks. bpa Stanisława Jamrozka – od wielu lat związanego z Odnową w Duchu Świętym. Mamy nadzieję, że będzie to czas łaski i miłosierdzia naszego Pana Jezusa Chrystusa dla każdego człowieka, który odpowie otwartym sercem na to zaproszenie i weźmie udział w Forum - mówią organizatorzy.

Wejściówki będzie można nabyć 9 i 10 listopada w sekretariacie znajdującym się na hali sportowej MOSiR w Krośnie.

Organizatorem wydarzenia jest parafia św. Piotra Apostoła  i św. Jana z Dukli w Krośnie oraz Zespół Mocni w Duchu z Łodzi.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj