Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Czy Witek z Krosna zostanie "Twarzą Galerii Krosno"? Hit Internetu

Czy Witek z Krosna zostanie "Twarzą Galerii Krosno"? Hit Internetu Fot. Jakub Jezierski

34-letni Witek z Krosna ma szansę zostać "twarzą Galerii Krosno", a to dzięki społeczność Wykop.pl, która po raz kolejny stanęła na wysokości zadania. Zobacz, o co tak na prawdę chodzi.

REKLAMA
Galeria Krosno ogłosiła konkurs "Zostań twarzą Galerii Krosno", do którego na kilka kandydatek, zgłosił się tylko jeden mężczyzna. W plebiscycie łącznie bierze udział dziewięć osób. Plebiscyt wygra osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, poprzez lajki pod zdjęciem na Facebook'u.

Temat "rodzynka" podchwycili Wykopowicze. Dzięki ich ogromnej aktywności, Internauci dowiedzieli się o istnieniu Krosna, ale przy tym wypromowali kandydata. Tylko co na to biorące udział w konkursie dziewczęta?

Wpis na Wykop.pl od użytkownika noshieeeeeeet

Miraski, w jakiejś pipidowie na Podkarpaciu jest konkurs na Twarz Galerii Krosno. W konkursie Julki maja po 1000 głosów, a jedyny facet w zestawieniu ledwie 30 głosów. Zróbmy dobry uczynek i zlajkujmy go, żeby wygrał z tymi atencyjnymi julkami xD
Przed chwila jedna mi na fotce pl kazała zagłosować na nią, a jak na nią nie zagłosowałem, to zaczęła mnie wyzywać, jej zdjęcie w komentarzu zostawię żebyście mogli napisać o tym pod jej zdjęciem, ale plz zostawcie lajka dla tego typa, będą jajca i bol dupy joooolek XD.

Witek ma już ponad 29 tysięcy głosów. Pozostałe kandydatki od 200 do 1.6 tys. głosów... Czy kandydat spodziewał się aż takiej popularności?

- Nie spodziewałem! Jestem w szoku. Dziękuję tym, którzy docenili mnie i moje aparycje. Podziwiam pomysłowość internautów, którzy w tym temacie zbudowali w Sieci przyjemną atmosferę. Czytałem wiele komentarzy o całej akcji, a przede wszystkim o sobie, również hejt. Nie mogłem powstrzymać się ze śmiechu, stałem się "hitem Internetów" - mówi Witek z Krosna.

Głosowanie trwa do 28 listopada - do godziny 20:00.

Szczegóły plebiscytu zostały zawarte w regulaminie, który dostępny jest pod linkiem - tutaj.

red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj